Jak se hledá byt ve 21.století

Inzerátům a namáhavému hledání bydlení nadobro odzvonilo. Doby, kdy byl hon za lepším bytem spojen vyčerpávající, jsou ty tam a každý z nás má možnost využít těžkého kalibru v podobě internetu. Na síti se dá najít ledacos. Hanbaté obrázky, lépe placené zaměstnání, nebo třeba právě nový byt. Mnohonásobná návštěva kanceláře a aktivní vyhledávání v terénu se v době informačních technologií nenosí. Pokud jste potřebu po změně bydliště pocítili až nyní a nemáte s inzertními portály žádné zkušenosti, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Najít si ideální bydlení, ve kterém byste se cítili, jako doma, totiž není vůbec složité.

Hledáme bydlení přes internet

Webů, které jsou plné inzerátů s nemovitostmi, je jako hub po dešti. Ať už jsou ve vašem hledáčku novostavby, nebo starší zrekonstruované byty, můžete si být jistí, že tam někde čeká neodolatelná nabídka. Pozor, drtivou většinu inzertních serverů provozují realitní kanceláře, které si, logicky, účtují poměrně vysoké provize. Chcete-li ušetřit, poohlédněte se po nabídce bydlení bez realitky. Takové inzeráty neobsahují kontaktní údaje na zprostředkovatele, ale přímo na majitele. Nemáte-li však s koupí žádné zkušenosti a už vůbec ne právní povědomí, obraťte se na zprostředkovatele, kteří vám zajistí bezplatné poradenství a nabídnou prodej či pronájem bez provize.

Online reality v Praze a okolí

Nové byty v Praze patří k nejvyhledávanějšímu bydlení vůbec. Pestrý výběr bytů i domů v hlavním městě najdete na webu online-reality.cz. Přehledné uživatelské rozhraní s možností filtrace jednotlivých atribut potěší každého, kdo nemá čas trávit dlouhé hodiny před monitorem. O všech inzerovaných nemovitostech jsou k dispozici detailní informace a fotografie. Ať už hledáte luxusní, nebo levnější byty prodej Praha, určitě nevyjdete s prázdnou. Zájemci, kteří nemají čas ani na to, aby si prostudovali aktuální nabídky, mají možnost využít poptávkový formulář. Vhodné bydlení se jim pokusí najít zprostředkovatel.

Publikováno: 09. 09. 2012

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: byty prodej Praha | Nové byty v Praze | novostavby