Relaxace

Udělejte tělu radost pořádnou koupelí

Dnešní doba je spojena s každodenním stresem, který se pomalu, ale jistě, podepisuje na našem draví. Není to jen práce, ale také starosti v osobním životě a nepříznivý vliv nezdravého životního prostředí ve větším městě, co nás ubíjí a nenechá ani na chvíli vydechnout. Zdraví však máme jen jedno a měli bychom si vždy najít alespoň malou chvíli na duševní odpočinek a relaxaci. I půlhodina denně poslouží k roztřídění myšlenek a celkové pohodě. Odpočívat můžete nejen na křesle u televize, ale také mnohem pohodlněji na masáži či ve vířivce. A je to právě vířivka, která je rok od roku populárnější a stále více lidí si ji pořizuje i domů.

Zajděte si s partnerem do vířivky

I ve vašem městě se jistě najde místo, kde si můžete zajít zarelaxovat. Vířivka je ideální možnost, jak ze sebe shodit stres , ale zároveň si odpočinout i fyzicky. Pokud jste se již někdy naložili do vířivé vany, jistě víte, která bije. Zajděte si do vířivky i s partnerem a užijte si chvíle nekonečné pohody. Budete-li však na do vířivé vany docházet pravidelně, návštěvy se vám časem velmi prodraží a bude na místě pouvažovat nad nákupem vlastní vířivky. Ta má celou řadu výhod – můžete si do ní vlézt kdykoliv budete chtít a zároveň získáte nádherný architektonický prvek do vaší koupelny. Ceny levnějších vířivek začínají na přijatelných hodnotách a počkáte-li si na slevové akce, můžete mít doma vířivku a za opravdu pěkné peníze. Objednat si ji můžete i online, na spa-studio.cz. Obrovský výběr potěší každého milovníka moderního designu a všechny ostatní, kteří mají rádi luxus.

Atmosféra, jak má být

Koupel ve vířivce umocněte ztlumenými světly, případně svíčkami. Pusťte si vaši oblíbenou hudbu a zaposlouchejte se do jednotlivých tónů, které vám bubínkem vklouznou do celého těla. Nechte si tryskami masírovat bolavá záda a pro lepší náladu nalijte skleničku dobrého vína či šampaňského. A to si pište, že z vířivky jen tak nevylezete!

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.