Energie

Ušetřit na energiích můžete i vy

Dělají vám starosti účty za elektřinu či plyn? Nejste sami, průměrná česká rodina platí za elektřinu o téměř pět set korun měsíčně více, než je nutné. O plynu se raději nezmiňujeme. Pokud vás přestalo bavit vyhazovat peníze oknem, řekněte nedoplatkům dost. I vy můžete využívat výhody, které nabízí konkurenční dodavatelé energií a přestat se starat o to, zda nebudete muset doplácet několik tisíc. Ceny energií rostou závratnou rychlostí a pokud nechcete-li omezit jejich spotřebu, nic jiného, než změna dodavatele, vám nezbude. Vzhledem ke značnému počtu společností, které nabízí výhodnější tarify, je obtížné vybrat tu pravou. Nechcete-li trávit hodiny rozhovory s agenty dodavatelů, vyberte si toho svého na usetreno.cz.

Levnější energie z pohodlí domova

K tomu, abyste ušetřili na plynu či elektřině, skutečně nemusíte nikam chodit. Stačí se podívat na oblíbený portál usetreno.cz a využít porovnání cen elektřiny či plynu. Jednoduchá aplikace, která je známá také jako kalkulátor cen energií, vám během několik a okamžiků vypočítá, který tarif je pro vaši domácnost ideální. Stačí vyplnit několik základních údajů a kalkulátor vám „vyhodí“ přesnou částku, která může, v případě přechodu na jiného dodavatele, zůstat u vás doma. Porovnání cen plynu a elektřiny je mnohem rychlejší (a přesnější), než kdybyste si ho vypracovávali svépomocí. Navíc získáte i kontakt na konkrétní dodavatele, včetně informací o doplňkových službách. Samotná změna dodavatele plynu či elektřiny je velmi snadná a většina společností ji vyřeší za vás. Stačí vypovědět současnou smlouvu (dle platných smluvních podmínek) a podepsat novou. Vše lze realizovat z pohodlí domova

Ušetřit můžete téměř na všem

Portál usetreno.cz nenabízí jen srovnání energií, ale také půjček, pojištění a spořících účtů. Využijete-li všechny dostupné kalkulačky, ušetříte i desítky tisíc korun ročně a to za několik desítek minut vašeho času rozhodně stojí!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.