Ušetřit na energiích můžete i vy

Dělají vám starosti účty za elektřinu či plyn? Nejste sami, průměrná česká rodina platí za elektřinu o téměř pět set korun měsíčně více, než je nutné. O plynu se raději nezmiňujeme. Pokud vás přestalo bavit vyhazovat peníze oknem, řekněte nedoplatkům dost. I vy můžete využívat výhody, které nabízí konkurenční dodavatelé energií a přestat se starat o to, zda nebudete muset doplácet několik tisíc. Ceny energií rostou závratnou rychlostí a pokud nechcete-li omezit jejich spotřebu, nic jiného, než změna dodavatele, vám nezbude. Vzhledem ke značnému počtu společností, které nabízí výhodnější tarify, je obtížné vybrat tu pravou. Nechcete-li trávit hodiny rozhovory s agenty dodavatelů, vyberte si toho svého na usetreno.cz.

Levnější energie z pohodlí domova

K tomu, abyste ušetřili na plynu či elektřině, skutečně nemusíte nikam chodit. Stačí se podívat na oblíbený portál usetreno.cz a využít porovnání cen elektřiny či plynu. Jednoduchá aplikace, která je známá také jako kalkulátor cen energií, vám během několik a okamžiků vypočítá, který tarif je pro vaši domácnost ideální. Stačí vyplnit několik základních údajů a kalkulátor vám „vyhodí“ přesnou částku, která může, v případě přechodu na jiného dodavatele, zůstat u vás doma. Porovnání cen plynu a elektřiny je mnohem rychlejší (a přesnější), než kdybyste si ho vypracovávali svépomocí. Navíc získáte i kontakt na konkrétní dodavatele, včetně informací o doplňkových službách. Samotná změna dodavatele plynu či elektřiny je velmi snadná a většina společností ji vyřeší za vás. Stačí vypovědět současnou smlouvu (dle platných smluvních podmínek) a podepsat novou. Vše lze realizovat z pohodlí domova

Ušetřit můžete téměř na všem

Portál usetreno.cz nenabízí jen srovnání energií, ale také půjček, pojištění a spořících účtů. Využijete-li všechny dostupné kalkulačky, ušetříte i desítky tisíc korun ročně a to za několik desítek minut vašeho času rozhodně stojí!