Finance

Ušetřete na povinném ručení

V roce 2012 nás čeká docela razantní zdražování a právě proto musíme utáhnout naše opasky. Utahovat by je sice měl někdo úplně jiný, ale běžným rodinám nezbude, než šetřit na všem, na čem se ušetřit dá. Jednu z nákladných položek našeho rozpočtu tvoří náklady na provoz automobilu. Nejedná se však jen o benzin, jehož spotřebu ovlivníme pouze v případě, že budeme méně jezdit, ale také poplatky za povinné ručení. Toto zákonné pojištění musí platit naprosto všichni provozovatelé motorových vozidel a jistě vás bude zajímat, jak na něm ušetřit.

Povinné ručení již dávno nenabízí pouze jediná pojišťovna a díky tomu si i vy můžete vybrat takové povinné ručení, které by pro vás bylo výhodnější, než to stávající. Vzhledem k obrovské konkurenci se mohou jednotlivé pojišťovací subjekty přetrhnout, aby svou nabídkou povinného ručení zapůsobily na své klienty a přetáhly je k sobě od konkurence. Pokud jste smlouvu o sjednání povinného ručení uzavírali před několika lety, je velmi pravděpodobné, že se podmínky smlouvy nedají s těmi dnešními srovnat. Využijte příležitosti a ušetřete až několik tisíc korun za rok. Velmi atraktivní povinné ručení nabízí společnost České pojištění a.s.. Můžete si jejím prostřednictvím sjednat skutečně výhodné povinné ručení u některé z předních českých pojišťoven.

Výhodné povinné ručení, to neznamená pouze levnější pojištění, ale také řadu výhod a služeb. Na webu ceskepojisteni.cz si můžete nabídky pojišťoven porovnat a zjistit, které bude to nejvýhodnější. K porovnání povinného ručení slouží aplikace jménem kalkulačka povinného ručení, kterou najdete na webu. Vyplníte potřebné údaje a zobrazí se vám přehledná nabídka aktuálního pojištění, které můžete jednoduše porovnat. Ulehčete svému rodinnému rozpočtu a neplaťte za povinné ručení více, než musíte.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.