Pořiďte si stylové umyvadlo na desku. Koupelna získá moderní design

Nedá se říci, že by to byl nový trend, protože je tady s námi již delší dobu. Umyvadla na desku se ale velice ujala a uvidíte je dnes v každé moderní koupelně. Naprosto běžné jsou v nově vznikajících domech, protože umyvadlo na desku dodá koupelně úplně nový rozměr. Působí tak nějak příjemně a celá koupelna je najednou pocitově mnohem teplejší. Je to dáno už tím, že si můžete vyhrát s provedením desky, ať už co do barev či materiálů.

Moderní a praktická koupelna

Deska pod umyvadlem se stane vlastně výrazným designovým prvkem koupelny a hrát si s ním můžete dále co do sladění dalších prvků a doplňků. Také stále častěji vidíme umývátko na desce, které je součástí samostatných WC. Pokud se podíváte na typická umyvadla na desku, tak můžete vybírat v mnoha provedeních, v závislosti na tom, jaký design preferujete. Mohou to být čistě bílá umyvadla, ale také umyvadla se vzorem. Populární jsou také umyvadla z přírodního kamene. Výhodou umyvadla na desku je nejen moderní design celého konceptu, ale také:
  • Vznik velké praktické odkládací plochy
  • Zajímavé designy umyvadlových baterií
Při volbě desky, na které bude umyvadlo umístěno, jste omezeni prakticky pouze prostorem, který můžete nebo chcete desce s umyvadlem vyhradit. Může vám tak vzniknout i docela velká praktická odkládací plocha, což je v koupelně kdykoliv při hygieně velmi příjemné.

Pro umyvadlo na desku lze zvolit také méně tradiční a velmi moderní designy umyvadlových baterií. Na specializovaných internetových obchodech najdete širokou nabídku, kde jsou k dispozici umyvadlové baterie v klasickém chromovaném provedení, ale také třeba v kombinaci se sklem a podobně. Vše je čistě na vašem vkusu, jak si chcete koupelnu zařídit.

Dbejte na ucelenost

Ať už vybavíte koupelnu jakkoliv, doporučujeme myslet na ucelenost, což potom vytváří celkový dojem. K umyvadlové baterii proto pak třeba vybírejte také baterii do vany či sprchového koutu ve stejném designu, respektive ze stejné modelové řady.

Publikováno: 30. 11. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam