Skvělé tipy

Pořiďte si stylové umyvadlo na desku. Koupelna získá moderní design

Nedá se říci, že by to byl nový trend, protože je tady s námi již delší dobu. Umyvadla na desku se ale velice ujala a uvidíte je dnes v každé moderní koupelně. Naprosto běžné jsou v nově vznikajících domech, protože umyvadlo na desku dodá koupelně úplně nový rozměr. Působí tak nějak příjemně a celá koupelna je najednou pocitově mnohem teplejší. Je to dáno už tím, že si můžete vyhrát s provedením desky, ať už co do barev či materiálů.

Moderní a praktická koupelna

Deska pod umyvadlem se stane vlastně výrazným designovým prvkem koupelny a hrát si s ním můžete dále co do sladění dalších prvků a doplňků. Také stále častěji vidíme umývátko na desce, které je součástí samostatných WC. Pokud se podíváte na typická umyvadla na desku, tak můžete vybírat v mnoha provedeních, v závislosti na tom, jaký design preferujete. Mohou to být čistě bílá umyvadla, ale také umyvadla se vzorem. Populární jsou také umyvadla z přírodního kamene. Výhodou umyvadla na desku je nejen moderní design celého konceptu, ale také:

  • Vznik velké praktické odkládací plochy
  • Zajímavé designy umyvadlových baterií

Při volbě desky, na které bude umyvadlo umístěno, jste omezeni prakticky pouze prostorem, který můžete nebo chcete desce s umyvadlem vyhradit. Může vám tak vzniknout i docela velká praktická odkládací plocha, což je v koupelně kdykoliv při hygieně velmi příjemné.

Pro umyvadlo na desku lze zvolit také méně tradiční a velmi moderní designy umyvadlových baterií. Na specializovaných internetových obchodech najdete širokou nabídku, kde jsou k dispozici umyvadlové baterie v klasickém chromovaném provedení, ale také třeba v kombinaci se sklem a podobně. Vše je čistě na vašem vkusu, jak si chcete koupelnu zařídit.

Dbejte na ucelenost

Ať už vybavíte koupelnu jakkoliv, doporučujeme myslet na ucelenost, což potom vytváří celkový dojem. K umyvadlové baterii proto pak třeba vybírejte také baterii do vany či sprchového koutu ve stejném designu, respektive ze stejné modelové řady.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.