Ecocity Malešice a vila Na Výsluní - moderní a úsporné bydlení v atraktivních lokalitách

Na VýsluníSpolečnost JRD funguje na trhu již od roku 2003 a patří k nejvýznamnějším českým developerským firmám, které se specializují na nízkoenergetické a pasivní bydlení. Během její desetileté činnosti bylo zrealizováno 13 developerských projektů a momentálně si můžete zakoupit některý ze 156 volných nízkoenergetických bytů i vy. Rozhodli jsme se vám představit dvě atraktivní varianty, které jsou momentálně ještě zajímavější – rezervujete-li si v některém z projektů byt, dostanete k němu zdarma zahradu o velikosti 262,5 m².

Ekologická bašta v Malešicích

Projekt s futuristickým názvem Ecocity Malešice je perfektní kombinací moderního nízkoenergetického bydlení a harmonického okolí. Byty Malešice totiž obklopuje udržovaný les a Malešický park. Preferujete-li klid a soukromí a zároveň si potrpíte na prostorné a inteligentně řešené bydlení, dost možná se některý z bytů stane vaším novým domovem. Interiéry se pyšní promyšlenými dispozicemi a dostatkem úložných prostor a díky kvalitním materiálům je zajištěna maximální úspora nákladů. Čtyřčlenná rodina by za slunný a prostorný byt o velikosti 109m² neměla zaplatit více než cca 2 400 Kč, což je o více než 2 000 více než náklady na provoz srovnatelného, ale neúsporného bytu.

Dobrá adresa Na Výsluní

Luxusní byty Praha v energeticky pasivní bytové vile Na Výsluní jsou situovány ve vilové zástavbě ve Strašnicích, které byly vždy vyhledávanou lokalitou podnikatelské a intelektuální elity. Podobně jako projekt Ecocity, je i vila Na Výsluní výsledkem promyšleného architektonického řešení a poskytuje ideální zázemí pro spokojenou rodinu. Samozřejmostí je vlastní parkování, které vás typického pražského problému nadobro zbaví. Díky špičkovým technologiím dosáhnete výrazných úspor a navíc budete žít s pocitem, že váš domov nijak neškodí okolnímu prostředí. Byty Strašnice jsou zkrátka jasnou volbou. Další informace o obou projektech najdete přímo na webu developerské společnosti JRD.cz.

Publikováno: 01. 04. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: Ecocity | ecocity malešice | jrd | luxusní byty praha | Na výsluní