Nízkoenergetické bydlení

Objevte výhody montované nízkoenergetické dřevostavby

Naše nároky na bydlení se stupňují. Chceme bydlet v domech, které jsou krásné a podle současných trendů také v harmonii s přírodou. Vyžadujeme prostorně řešené interiéry, ve kterých panuje ideální mikroklima. V neposlední řadě toužíme po energetické nenáročnosti, díky které nebude trpět naše peněženka. Pokud jsou vaše požadavky podobné, možná se vašim novým domovem stane montovaní nízkoenergetická dřevostavba. Jde o inovativní koncept bydlení, který se setkal s velmi pozitivní odezvou a my vám představíme všechny jeho výhody.

Rychlá realizace za rozumnou cenu

Nízkoenergetické dřevostavby neboli montované domy mají oproti „klasickému“ bydlení ve zděné stavbě spoustu podstatných výhod. Jsou k mání za příznivou cenu, kterou navíc umocňuje i poměrně rychlá návratnost investice formou ušetřených nákladů za energie. Další výhoda tkví v rychlosti realizace – montovaný dům je v podstatě velká „skládačka“ z mnoha dřevěných bloků a ty lze sestavit do finální podoby velmi rychle. Montované domy jsou navíc variabilní a v budoucnu je lze poměrně snadno rozšířit o další sekce.

Nízká spotřeba energie a perfektní mikroklima

Stále vám to nestačí? V tom případě se informujte o moderních technologiích, díky kterým jsou dřevostavby velmi úsporné. Díky kvalitním stěnovým systémům se roční spotřeba nízkoenergetického domu pohybuje mezi 15 – 50 kWh/m2. Izolační materiály navíc eliminují nepříjemný hluk z okolí, což oceníte vždy, když si budete chtít po práci v klidu odpočinout.

V pasivním dřevostavbách nesmí chybět ani důmyslný systém rekuperace tepla, který se stará o celoroční tepelnou pohodu. V průběhu horkých letních dní uvnitř nedochází k přehřívání a v zimě zase nepocítíte chlad.

Nechte si poradit od odborníků

Pokud vás výše zmíněné výhody montovaných staveb přesvědčili o tom, že je nízkoenergetická dřevostavba ideálním bydlením pro vás a vaše nejbližší, obraťte se na někoho, kdo má s výstavbou dostatek zkušeností. My doporučujeme společnost Alfahaus – renomované specialisty, kteří nabízí realizaci typových domů i individuálního řešení. A v případě zájmu pro vás odbornícizajistí také výhodné financování. Další informace najdete na www.alfahaus.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.