Objevte výhody montované nízkoenergetické dřevostavby

Naše nároky na bydlení se stupňují. Chceme bydlet v domech, které jsou krásné a podle současných trendů také v harmonii s přírodou. Vyžadujeme prostorně řešené interiéry, ve kterých panuje ideální mikroklima. V neposlední řadě toužíme po energetické nenáročnosti, díky které nebude trpět naše peněženka. Pokud jsou vaše požadavky podobné, možná se vašim novým domovem stane montovaní nízkoenergetická dřevostavba. Jde o inovativní koncept bydlení, který se setkal s velmi pozitivní odezvou a my vám představíme všechny jeho výhody.

Rychlá realizace za rozumnou cenu

Nízkoenergetické dřevostavby neboli montované domy mají oproti „klasickému“ bydlení ve zděné stavbě spoustu podstatných výhod. Jsou k mání za příznivou cenu, kterou navíc umocňuje i poměrně rychlá návratnost investice formou ušetřených nákladů za energie. Další výhoda tkví v rychlosti realizace – montovaný dům je v podstatě velká „skládačka“ z mnoha dřevěných bloků a ty lze sestavit do finální podoby velmi rychle. Montované domy jsou navíc variabilní a v budoucnu je lze poměrně snadno rozšířit o další sekce.

Nízká spotřeba energie a perfektní mikroklima

Stále vám to nestačí? V tom případě se informujte o moderních technologiích, díky kterým jsou dřevostavby velmi úsporné. Díky kvalitním stěnovým systémům se roční spotřeba nízkoenergetického domu pohybuje mezi 15 – 50 kWh/m2. Izolační materiály navíc eliminují nepříjemný hluk z okolí, což oceníte vždy, když si budete chtít po práci v klidu odpočinout. V pasivním dřevostavbách nesmí chybět ani důmyslný systém rekuperace tepla, který se stará o celoroční tepelnou pohodu. V průběhu horkých letních dní uvnitř nedochází k přehřívání a v zimě zase nepocítíte chlad.

Nechte si poradit od odborníků

Pokud vás výše zmíněné výhody montovaných staveb přesvědčili o tom, že je nízkoenergetická dřevostavba ideálním bydlením pro vás a vaše nejbližší, obraťte se na někoho, kdo má s výstavbou dostatek zkušeností. My doporučujeme společnost Alfahaus – renomované specialisty, kteří nabízí realizaci typových domů i individuálního řešení. A v případě zájmu pro vás odbornícizajistí také výhodné financování. Další informace najdete na www.alfahaus.cz.