Interiér

Designové krby: Když estetika hraje hlavní roli

Marně přemýšlíte nad tím, jak v obývacím pokoji vykouzlit romantickou atmosféru jako z hollywoodského filmu? Pokud se nezdráháte větší investice, máme pro vás tip. Pořiďte si luxusní krb a pozvedněte estetickou úroveň interiéru do astronomických výšin. Žádný jiný prvek nedokáže to, co plápolající plamínky přímo uprostřed místnosti. A proč právě tam? Protože současné designové trendy zahrnují také netradiční umístění.

Praskot dřeva, tanec ohně a pohled na neobyčejné tvary designového krbu – to je kombinace, které nikdo neodolá. Krbařství zažívá zlatý věk a oheň se opět navrací do domácností, byť obvykle z jiného důvodu než v minulosti. Nyní plní spíše dekorativní funkci.

Designové krby zboří vaše dosavadní představy

Jak je možné, že jste sortiment krbů doposud přehlíželi? Možná za to mohla poněkud stereotypní nabídka hobbymarketů. Nic proti klasice – i ta vypadá k světu, ale modelům, které navrhli světoví designéři, nesahají ani po kotníky. V současné době slaví úspěch závěsné krby, ale také jedinečné rohové varianty.

Na své si však přijdou také majitelé starších krbů, kteří mění stávající vložky za modernější. Samostatnou kategorií jsou plynové krby a biokrby, jejichž výhoda spočívá v možnosti takřka libovolného umístění.

Výběr krbu by se však neměl odvíjet pouze na základě estetického cítění. Ujasněte si své požadavky a rozhodněte se, zda vám jde spíše o styl, nebo plnohodnotný zdroj tepla. Velkými výhodami moderních krbu jsou jednoduchá obsluha a nenáročná údržba. I na tato kritéria byste se měli zaměřit a pořídit si model, se kterým budete ve všech směrech spokojení.

Jedinečné krby J.C. BORDELET

Nechcete-li dělat kompromisy, poohlédněte se v aktuálním katalogu značky J.C. BORDELET. Unikátní tvary, nevšední barevní kombinace a skvělé výkonnostní parametry jsou pádnými důvody, proč si do obývacího pokoje nastěhovat některý z těchto designových kousků.

Chcete se o designových krbech dozvědět více? Obraťte se na specialisty z Topsys, kteří sortimentu rozumí a rádi vám doporučí vhodný model. V nabídce nechybí ani moderní krby značky J.C. BORDELET a modely, za jejichž designem stojí Paco Rabanne!

Štítky

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.