Designové krby: Když estetika hraje hlavní roli

Marně přemýšlíte nad tím, jak v obývacím pokoji vykouzlit romantickou atmosféru jako z hollywoodského filmu? Pokud se nezdráháte větší investice, máme pro vás tip. Pořiďte si luxusní krb a pozvedněte estetickou úroveň interiéru do astronomických výšin. Žádný jiný prvek nedokáže to, co plápolající plamínky přímo uprostřed místnosti. A proč právě tam? Protože současné designové trendy zahrnují také netradiční umístění. Praskot dřeva, tanec ohně a pohled na neobyčejné tvary designového krbu – to je kombinace, které nikdo neodolá. Krbařství zažívá zlatý věk a oheň se opět navrací do domácností, byť obvykle z jiného důvodu než v minulosti. Nyní plní spíše dekorativní funkci.

Designové krby zboří vaše dosavadní představy

Jak je možné, že jste sortiment krbů doposud přehlíželi? Možná za to mohla poněkud stereotypní nabídka hobbymarketů. Nic proti klasice – i ta vypadá k světu, ale modelům, které navrhli světoví designéři, nesahají ani po kotníky. V současné době slaví úspěch závěsné krby, ale také jedinečné rohové varianty. Na své si však přijdou také majitelé starších krbů, kteří mění stávající vložky za modernější. Samostatnou kategorií jsou plynové krby a biokrby, jejichž výhoda spočívá v možnosti takřka libovolného umístění. Výběr krbu by se však neměl odvíjet pouze na základě estetického cítění. Ujasněte si své požadavky a rozhodněte se, zda vám jde spíše o styl, nebo plnohodnotný zdroj tepla. Velkými výhodami moderních krbu jsou jednoduchá obsluha a nenáročná údržba. I na tato kritéria byste se měli zaměřit a pořídit si model, se kterým budete ve všech směrech spokojení.

Jedinečné krby J.C. BORDELET

Nechcete-li dělat kompromisy, poohlédněte se v aktuálním katalogu značky J.C. BORDELET. Unikátní tvary, nevšední barevní kombinace a skvělé výkonnostní parametry jsou pádnými důvody, proč si do obývacího pokoje nastěhovat některý z těchto designových kousků. Chcete se o designových krbech dozvědět více? Obraťte se na specialisty z Topsys, kteří sortimentu rozumí a rádi vám doporučí vhodný model. V nabídce nechybí ani moderní krby značky J.C. BORDELET a modely, za jejichž designem stojí Paco Rabanne!

Publikováno: 26. 03. 2017

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: designové krby