Svačinové boxy i vratné kelímky šetří životní prostředí

Dejte šanci plastům mezi propagačními i reklamními předměty. Těch užitečných se najde skutečně mnoho. Hledejte je i mezi plasty určenými pro potraviny. Ať již by šlo o svačinové boxy a další praktické plastové krabičky. Plast je sice mnohdy stavěn do role nepřítele lidstva, ale narovinu, křivdíme mu. Problém není v materiálu, jako spíše v lidech a v tom, jak s plasty zachází. Jednorázové plasty jsou skutečné zvěrstvo. Pokud se netřídí, o to větší. Jestliže se vytříděné nakonec nerecyklují, co na to říct! Ale kvalitní plasty pro opakované použití si naopak naši pozornost zaslouží.

Svačinový box je ekologičtější než každý den nový pytlík na svačinu

Každý školní den v roce jeden svačinový pytlík – to není nic, čím bychom přírodě pomáhali. Navíc svačiny si nosíme i do práce. Tohle obrovské množství jednorázového „svačinového“ plastu začaly účinně redukovat až svačinové boxy. Ukažte, že i vy ve firmě myslíte na ekologii. Dejte svým zaměstnancům svačinové boxy. Nechte si u firmy elasto vyrobit svačinové boxy i jako reklamní předměty. Ocení je nejen vaši zaměstnanci, ale též vaši klienti. Dnes patří k vybavení každého školáka a snad každého druhého zaměstnance. Užitečnější firemní dárek budete hledat jen stěží.

Vratný kelímek je favoritem rychlého občerstvení

Festivaly, různé jiné akce, včetně těch firemních, sportovní akce – tam všude dnes narazíte na vratný kelímek. Je plastový, ovšem výrazně ekologičtější než jednorázové plastové kelímky či třeba kelímky z papíru. Dají se opakovaně používat a opět jsou i dobrým nosičem různých marketingových sdělení, či podpoří branding. Ve firmě elasto vám nabídnout vratné kelímky pro teplé i studené nápoje, průhledné i v barvě. Firma je specialistou na 3D reklamu. Nabízí kvalitní a trendy reklamní předměty, včetně profesionálních potisků s perfektní výdrží.

Publikováno: 01. 09. 2022

Kategorie: Interiér

Autor: Adam