Kuchyně

Svačinové boxy i vratné kelímky šetří životní prostředí

Dejte šanci plastům mezi propagačními i reklamními předměty. Těch užitečných se najde skutečně mnoho. Hledejte je i mezi plasty určenými pro potraviny. Ať již by šlo o svačinové boxy a další praktické plastové krabičky.

Plast je sice mnohdy stavěn do role nepřítele lidstva, ale narovinu, křivdíme mu. Problém není v materiálu, jako spíše v lidech a v tom, jak s plasty zachází. Jednorázové plasty jsou skutečné zvěrstvo. Pokud se netřídí, o to větší. Jestliže se vytříděné nakonec nerecyklují, co na to říct! Ale kvalitní plasty pro opakované použití si naopak naši pozornost zaslouží.

Svačinový box je ekologičtější než každý den nový pytlík na svačinu

Každý školní den v roce jeden svačinový pytlík – to není nic, čím bychom přírodě pomáhali. Navíc svačiny si nosíme i do práce. Tohle obrovské množství jednorázového „svačinového“ plastu začaly účinně redukovat až svačinové boxy.

Ukažte, že i vy ve firmě myslíte na ekologii. Dejte svým zaměstnancům svačinové boxy. Nechte si u firmy elasto vyrobit svačinové boxy i jako reklamní předměty. Ocení je nejen vaši zaměstnanci, ale též vaši klienti. Dnes patří k vybavení každého školáka a snad každého druhého zaměstnance. Užitečnější firemní dárek budete hledat jen stěží.

Vratný kelímek je favoritem rychlého občerstvení

Festivaly, různé jiné akce, včetně těch firemních, sportovní akce – tam všude dnes narazíte na vratný kelímek. Je plastový, ovšem výrazně ekologičtější než jednorázové plastové kelímky či třeba kelímky z papíru. Dají se opakovaně používat a opět jsou i dobrým nosičem různých marketingových sdělení, či podpoří branding. Ve firmě elasto vám nabídnout vratné kelímky pro teplé i studené nápoje, průhledné i v barvě. Firma je specialistou na 3D reklamu. Nabízí kvalitní a trendy reklamní předměty, včetně profesionálních potisků s perfektní výdrží.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.