Postavte svým dětem bezpečné hřiště, které se stane ozdobou vaší zahrady

Máte-li doma malé děti, pravděpodobně vás neustále přemlouvají k návštěvě dětského hřiště. Ve větších městech je jich poměrně dost a mnohdy jde o zbrusu nové sestavy, které jsou bezpečné. Není to však pravidlem a co se týče menších obcí, v těch většinou na zánovní hřiště nenarazíme. Naopak bývají v žalostném stavu a vypadají, jako kdyby držely silou vůle. O bezpečnosti, ale ani o dodržování hygienických norem nemůže být řeč. Staré areály nebývají oploceny a stávají se častým terčem vandalů a domácích mazlíčků, kteří si z pískoviště dělají záchod.

Hřiště, které si děti zamilují

Pokud se v okolí vašeho bydliště nenachází hřiště, na které byste mohli své ratolesti bez obav pustit, vybudujte jim na zahradě vlastní. Nechcete-li dělat kompromisy, obraťte se na českou firmu FLORA Servis, která se vývojem a výrobou hřišť zabývá dvacet let. Spolupracuje především s městy, obcemi a školkami, ale mezi klientelu patří i majitelé hotelů, benzinových stanic nebo obchodních center. Ceny takových sestav jsou samozřejmě někde jinde, ale to neznamená, že si z katalogu nemůžete vybrat několik prvků i vy. FLORA Servis zajišťuje kompletní servis – počínaje prvotní konzultací a poradenstvím, až po úpravu terénu a finální instalaci. Dětská hřiště FLORA servis se chlubí certifikátem jakosti TÜV a ISO-9001.

Dětská hřiště si můžete prohlédnout třeba hned. Aktuální katalog najdete na webu www.floraservis.cz a nechybí v něm houpačky, pískoviště, věže se skluzavkou, a spousta dalších prvků, které si děti zamilují. Celkovou cenu si můžete okamžitě spočítat prostřednictvím kalkulátoru. Sestavy se vyrábí z nejkvalitnějšího smrkového, borového nebo modřínového dřeva, které je ošetřeno třemi vrstvami ekologicky nezávadných barev a lazur. Spojovací materiál je pozinkován a upraven Komaxitem. Výrobce na dětská hřiště, respektive jejich konstrukci, poskytuje šedesátimesíční záruku. Na spojovací prvky pak dvouletou. Minimální trvanlivost sestavy je ovšem deset let a rozhodně se nemusíte bát, že budete muset napřesrok kupovat novou.

Publikováno: 08. 07. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam