Climatizer Plus - papírová izolace, která nehoří

Máte už dost vysokých účtů za energie a vaše očekávání nesplnila ani změna dodavatele? Co na tom, že ušetříte několik tisíc, když plyn i elektřina neustále zdražují? Jediným skutečně efektivním řešením je zateplení nemovitosti. To představuje z dlouhodobého hlediska obrovskou úsporu nákladů za vytápění, ovšem nevyhnete se poměrně vysoké vstupní investici. Nemáte-li k dispozici několik set tisíc bokem, sáhněte po neméně kvalitní, ale podstatně levnější alternativě. Ta nese název Climatizer Plus a její podstatou je vlna z celulózových vláken, což je přírodní a zdravotně nezávadný materiál, který vyniká nejen vynikajícími tepelně, ale i akusticky izolačními vlastnostmi.

Výhody tepelných a foukaných izolací

Systém tepelné izolace Climatizer Plus vyniká tepelně-izolačními vlastnostmi, které zabezpečují ve vlně nelétavé komponenty. Ty mají ještě jedno funkci – protipožární ochrany. Nehořlavost tepelné izolace je dána specifickými složkami, které působí i jako antiseptikum. Bezpečně odeženou hmyz, dřevní škůdce i hlodavce, kteří by mohli narušit strukturu izolace. Zárukou kvality je systém řízení ISO 9002, který byl zaveden již v roce 1999. Mezi hlavní výhody nepatří pouze cenová dostupnost, ale především rychlá realizace a vynikající provedení bez ohledu na členitost prostoru. Díky unikátní vláknité struktuře dojde v celém objektu ke zlepšení akustiky.

Často kladené otázky

Zajímá vás, jak je možné, že papírové foukané izolace nehoří? Obsahují speciální přísady, které při vysokých teplotách vlhnou a výrazně zpomalí odhořívání výplňové hmoty. Paradoxní je, že foukaná izolace Climatizer vydrží nápor ohně ještě déle, než konstrukce, které izolací obaleny nejsou. Na otázku, jak dlouho foukané izolace z celulózy vydrží, existuje velmi příjemná odpověď. Při správném uložení vydrží minimálně několik set let, tedy mnohem déle, než je životnost objektu.

Publikováno: 24. 08. 2012

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: Climatizer Plus | foukané izolace | izolace | levná izolace | tepelné izolace