Rekonstrukce domu

Climatizer Plus – papírová izolace, která nehoří

Máte už dost vysokých účtů za energie a vaše očekávání nesplnila ani změna dodavatele? Co na tom, že ušetříte několik tisíc, když plyn i elektřina neustále zdražují? Jediným skutečně efektivním řešením je zateplení nemovitosti. To představuje z dlouhodobého hlediska obrovskou úsporu nákladů za vytápění, ovšem nevyhnete se poměrně vysoké vstupní investici. Nemáte-li k dispozici několik set tisíc bokem, sáhněte po neméně kvalitní, ale podstatně levnější alternativě. Ta nese název Climatizer Plus a její podstatou je vlna z celulózových vláken, což je přírodní a zdravotně nezávadný materiál, který vyniká nejen vynikajícími tepelně, ale i akusticky izolačními vlastnostmi.

Výhody tepelných a foukaných izolací

Systém tepelné izolace Climatizer Plus vyniká tepelně-izolačními vlastnostmi, které zabezpečují ve vlně nelétavé komponenty. Ty mají ještě jedno funkci – protipožární ochrany. Nehořlavost tepelné izolace je dána specifickými složkami, které působí i jako antiseptikum. Bezpečně odeženou hmyz, dřevní škůdce i hlodavce, kteří by mohli narušit strukturu izolace. Zárukou kvality je systém řízení ISO 9002, který byl zaveden již v roce 1999. Mezi hlavní výhody nepatří pouze cenová dostupnost, ale především rychlá realizace a vynikající provedení bez ohledu na členitost prostoru. Díky unikátní vláknité struktuře dojde v celém objektu ke zlepšení akustiky.

Často kladené otázky

Zajímá vás, jak je možné, že papírové foukané izolace nehoří? Obsahují speciální přísady, které při vysokých teplotách vlhnou a výrazně zpomalí odhořívání výplňové hmoty. Paradoxní je, že foukaná izolace Climatizer vydrží nápor ohně ještě déle, než konstrukce, které izolací obaleny nejsou. Na otázku, jak dlouho foukané izolace z celulózy vydrží, existuje velmi příjemná odpověď. Při správném uložení vydrží minimálně několik set let, tedy mnohem déle, než je životnost objektu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.