Rekonstrukce domu

Kvalitního řemeslníka by člověk pohledal. Prozradíme vám, kde ho určitě najdete!

Rekonstrukce koupelny, pokládka venkovní dlažby, výměna elektrických rozvodů či vyčištění komína. Činnosti, které si vyžádají spoustu volného času a samozřejmě i odborné znalosti. Jednoduše je nemůže provádět každý a pokud je nezvládnete, nebo zkrátka jen nechcete dělat svépomocí, nezbude vám, než se poohlédnout po šikovném řemeslníkovi nebo stavební firmě. Odborných pracovníků je naštěstí dostatek, ale vybrat si z tak ohromného množství ty správné je často nadlidský úkol…

Schopný, spolehlivý a levný řemeslník?

Stačí lusknout prstem a objeví se několik řemeslníků, kteří se o zmíněné zakázky poperou. Pokud však ve svém okolí nemáte nikoho, kdo by vám doporučil konkrétní osobu, půjde o sázku do loterie. Nabízí se hned několik možností, jak výsledek dopadne a v praxi máte jen malou šanci, že práce bude odvedena podle vašich představ, včas a za adekvátní cenu. Vždy musíte počítat s rizikem, že se „něco“ zadrhne a vy nebudete stoprocentně spokojeni. Nechceme vás strašit, jen poukazujeme na rutinu, která v oboru vztahuje. Nabízí se proto otázka – kde hledat všechny ty šikovné instalatéry z Prahy, kominíky z Ostravy a zedníky, kteří působí v okolí Brna? Odpověď zní:“Na specializovaném poptávkovém serveru FajnPoptávka.cz.

Inzertních serverů, kde lze vyhledat řemeslníka nebo stavební firmu, je samozřejmě vícero, ale zmíněný projekt je oborově specializovaný a mimo jiné bezplatný. FajnPoptávka.cz sdružuje pouze prověřené subjekty s dobrými referencemi, což riziko, že narazíte na fušera nebo předražené služby, do značné míry minimalizuje. A co musíte udělat vy?

Jak to funguje?

Stačí, když vyplníte poptávkový formulář, ve kterém zadáte všechny důležité údaje (kontaktní informace, specifikace požadovaných prací) a odešlete. Čím detailněji své požadavky popíšete, tím větší je šance, že se vám řemeslník ozve opravdu rychle. První reakce můžete čekat již několik málo hodin po zpracování poptávky. Obdržíte cenové nabídky a je jen na vás, na kterou kývnete. Většina zadavatelů ušetří až 30% z běžné ceny požadované činnosti a to v případě náročnějších stavebních praxí opravdu není málo.

Opravdu nezáleží na tom, jestli hledáte kvalitního zedníka, elektrikáře nebo někoho, kdo vám opraví plot. Na FajnPoptávka.cz najdete ty nej řemeslníky, na které se můžete vždy spolehnout!

Foto: http://www.freephotosbank.com/12445.html

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.