Čistá okna na svátky

Mnoho lidí považuje mytí oken za jednu z nejnamáhavějších prací, kterou navíc neděláme rádi. Ale dívat se ven na zimní krajinu nebo město skrz špinavé okno také nechceme. Proto hledáme způsoby, jak si tuto práci ulehčit. Jedním z neocenitelných pomocníků je aku stěrka na okna. Okna rychle a snadno Než začnete s mytím oken, trochu si jej naplánujte. Nejdříve sundejte závěsy a záclony, dejte je vyprat. Máte-li žaluzie, vyčistěte je. Umyjte rámy. Výborným pomocníkem, který vám mytí oken usnadní, je použití aku stěrky.

Mytí bude rychlejší a nemusíte se trápit s leštěním. Aku stěrka Kärcher WV 6 Plus má stírací plochu z tekutého silikonu, který je měkčí a lépe přilne k povrchu, a proto dokáže snadněji vyčistit okenní tabulky až do úplného kraje, a tak zanechá okna zářivě čistá. Nemusíte se ani trápit při mytí střešních oken, nebo skel na střeše zimní zahrady. Snadno na ně dosáhnete díky prodlužovacímu nástavci. Takže pád ze štaflí nehrozí. Aku stěrka je lehká a madlo je ergonomicky tvarované, navíc je skvěle vyvážená, a tak dobře sedne do ruky a nebudete se proto namáhat. Práce s ní je radost.

Na šmouhy, kocoury, nebo zaschlé kapky můžete zapomenout. Ani když na vaše okna zasvítí zimní sluníčko, neodhalíte chybu. Tento pomocník vám dovolí užít si Vánoce naplno.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Publikováno: 15. 12. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam