Bydlení ve skandinávském stylu

Zvelebování bydlení je nikdy nekončící seriál. Život je změna a pokud vás již omrzel současný vzhled vašeho bytu, není nic jednoduššího, než se vžít do role bytového designéra a přetvořit ho k obrazu svému. Inspiraci najdete všude kolem, stačí se jen pozorně dívat. Nemáte-li rádi minimalismus a monotónnost, které jsou typické pro populární švédskou značku IKEA, zvolte nápaditější a originálnější doplňky Lene Bjerre Design. Se skandinávským výrobcem má dánská firma společný jen severoevropský původ a ne náhodou patří v Dánsku k lídrům v oblasti bytového designu.

Osobitost a důraz na detail

Společnost Lene Bjerre Design není žádným nováčkem. Naopak, nabízí bytové a zahradní dekorace již od roku 1975. Pro bytové doplňky je typický unikátní styl, vysoká kvalita, čistý design a precizní zpracování. Na rozdíl od minimalistické IKEA, je u výrobků Lene Bjerre Design kladen důraz na detail. Ten ocení všichni, kteří touží po skutečně útulném domovu a ne neosobní a poněkud strohé domácnosti. Skandinávské dekorace jsou inspirovány přírodními krásami Jutského poloostrova a pomáhají vytvořit výjimečnou atmosféru. Všechny dekorace do bytu i zahrady jsou vyráběny převážně ruční technikou a starými řemeslnými technikami, což jim zaručuje osobitý charakter.

Ozdobte si byt i zahradu

Jak jsme zmínili v úvodu, Lene Bjerre Design vyrábí dekorace do bytu i doplňky na zahradu. Vše od zdánlivých drobností, jako jsou svícny, květináče, vázy či pletené koše, přes textilie, umělé květiny, až po dominantní prvky, jako jsou obrazy, zrcadla, osvětlení a dokonce i nábytek. U nás je nabízí internetový obchod haandecor.cz, který nabízí i služby v oblasti zahradní architektury. Nejedná se tedy jen o dekorace do zahrady, ale kompletní realizaci projektu. Spolupracuje s firmou Garden Point a pomůže vytvořit zahradu, která odpovídá vašim představám o malém ráji uprostřed džungle velkoměsta.  

Publikováno: 11. 10. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: haandecor | lene bjerre design | skandinávské dekorace