Reality

Praha 3 bude mít nové byty. Rezidence NA VACKOVĚ bude stát za to!

S ohledem na aktuální statistiky je jasné, že vhodná doba pro pořízení nového bytu je právě teď. Ceny bytových jednotek strmě stoupají a momentálně jsou dokonce nižší než v době „před krizí“. Takže pokud jste promeškali výhodnou koupit v letech 2005 až 2008, napravte to a poohlédněte se po novém bydlení nyní. Vyberte si místo, ve kterém se vám dostane soukromí a zároveň to z něj nebudete mít daleko do centra města. Lokalitu, kde budou s radostí bydlet i další generace. A pokud vaše volba padne na byt v pražské rezidenci NA VACKOVĚ, investice rozhodně nebudete litovat…

Hledáte-li rodinné bydlení v Praze, upřete svou pozornost na právě vznikající projekt NA VACKOVĚ. Nachází se v klidné lokalitě na Žižkově a čítá 202 bytů ve třech přilehlých budovách kolem ulice Olgy Havlové. K mání jsou malometrážní 1+kk, ale také velkometrážní 4+kk. Pro všechny bytové jednotky je charakteristické maximální využití plochy, vynikající prosvětlení a vzdušnost. Odpovídají vysokým standardům a zároveň jsou finančně dostupné. O výslednou podobu se postarali architektonické studio MS Architekti. Dokončení projektu je plánováno ke konci roku 2016, byty Praha 3 budou předány nejpozději do 28.2. 2017.

byty-zizkov-interier

Rezidence má svébytné architektonické pojetí. Budovy dominují členitými a asymetrickými liniemi, čímž vybočují od uliční linie. Navzdory dominantnímu charakteru ale nijak nenarušují okolí.

rezidence-na-vackove

Za byty v Praze na Žižkově stojí developerská společnost Metrostav Development, která v dané lokalitě již vybudovala jiný úspěšný projekt s názvem Alfarezidence. Lokalita Prahy 3 má obrovský potenciál a v blízké budoucnosti se zařadí po bok nejdůležitějších městských center. Nedaleko rezidence se nachází spousta relaxačních ploch a kulturních památek. Za zmínku stojí park na Balkáně, park Židovské pece, cyklostezka na Kralupské dráze, Nákladové nádraží Žižkov a unikátní Kino Aero.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.