Chcete nový, svěží interiér? Stačí si vybrat BALÍČEK

Pokud vás v souvislosti s blížícím se jarem napadlo, že znovuzrození přírody přivítáte zbrusu novým interiérem svého příbytku, máme pro vás tip. Nenechávejte vizuální ani funkční stránku vašeho domova náhodě a obraťte se na profesionály, pro které jsou návrhy interiérů a rekonstrukce bytů smyslem života. Parta ze Světa interiérů svou práci miluje a cílí na každého, kdo vyžaduje špičkovou kvalitu za férovou cenu. A co je ještě lepší, vybrat si můžete ze tří základních balíčků.

Balíček č. 1: Návrh i realizace

Nemáte-li ucelenou představu o tom, jak by mělo vaše nové bydlení vypadat, domluvte se na schůzce, v rámci které se někým z týmu podělíte o své představy a přání. Vaše stávající bydlení poslouží jako základ nového unikátního životního prostoru, o jehož realizaci na klíč se postará Svět interiérů. Kromě designu si můžete nechat poradit i s vybavením a nábytkem.

Balíček č. 2: Realizace na klíč

Druhý balíček je jako stvořený pro zákazníky s přesnou představou nebo třeba i s hotovými návrhy. Potřebujete-li pouze převést myšlenky z hlavy či papíru do praxe, aniž byste se museli starat o komunikaci s řemeslníky, bude se vám rekonstrukce panelového bytu či jiného typu bydlení pod taktovkou Světa interiérů zamlouvat.

Balíček č. 3: Návrh interiéru

Realizaci můžete svěřit někomu jinému – anebo si to ještě rozmyslet. Pokud však již potřebujete hmatatelný návrh, se kterým budete dále pracovat, nechte si ho vypracovat v rámci balíčku „Vymyslet a navrhnout“. Samozřejmě dostanete vizualizace a s nimi i možnost doladit detaily. Shrnuto a podtrženo, společnost Svět interiérů vitá zájemce o zhotovení návrhu, realizaci i obojí. V každém případě se můžete spolehnout na smysl pro detail a férové jednání. Na velikosti vašeho bydlení nezáleží, pro zkušené matadory jsou výzvou rekonstrukce bytu 2+1 i rozlehlé vily. Ukázky již realizovaných interiérů najdete na webu svetinterieru.cz.

Publikováno: 19. 02. 2022

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam