Rekonstrukce domu

Chcete nový, svěží interiér? Stačí si vybrat BALÍČEK

Pokud vás v souvislosti s blížícím se jarem napadlo, že znovuzrození přírody přivítáte zbrusu novým interiérem svého příbytku, máme pro vás tip. Nenechávejte vizuální ani funkční stránku vašeho domova náhodě a obraťte se na profesionály, pro které jsou návrhy interiérů a rekonstrukce bytů smyslem života. Parta ze Světa interiérů svou práci miluje a cílí na každého, kdo vyžaduje špičkovou kvalitu za férovou cenu. A co je ještě lepší, vybrat si můžete ze tří základních balíčků.

Balíček č. 1: Návrh i realizace

Nemáte-li ucelenou představu o tom, jak by mělo vaše nové bydlení vypadat, domluvte se na schůzce, v rámci které se někým z týmu podělíte o své představy a přání. Vaše stávající bydlení poslouží jako základ nového unikátního životního prostoru, o jehož realizaci na klíč se postará Svět interiérů. Kromě designu si můžete nechat poradit i s vybavením a nábytkem.

Balíček č. 2: Realizace na klíč

Druhý balíček je jako stvořený pro zákazníky s přesnou představou nebo třeba i s hotovými návrhy. Potřebujete-li pouze převést myšlenky z hlavy či papíru do praxe, aniž byste se museli starat o komunikaci s řemeslníky, bude se vám rekonstrukce panelového bytu či jiného typu bydlení pod taktovkou Světa interiérů zamlouvat.

Balíček č. 3: Návrh interiéru

Realizaci můžete svěřit někomu jinému – anebo si to ještě rozmyslet. Pokud však již potřebujete hmatatelný návrh, se kterým budete dále pracovat, nechte si ho vypracovat v rámci balíčku „Vymyslet a navrhnout“. Samozřejmě dostanete vizualizace a s nimi i možnost doladit detaily.

Shrnuto a podtrženo, společnost Svět interiérů vitá zájemce o zhotovení návrhu, realizaci i obojí. V každém případě se můžete spolehnout na smysl pro detail a férové jednání. Na velikosti vašeho bydlení nezáleží, pro zkušené matadory jsou výzvou rekonstrukce bytu 2+1 i rozlehlé vily. Ukázky již realizovaných interiérů najdete na webu svetinterieru.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.