Energie

Ceny energií jen tak nespadnou, ale vy za ně ušetřit můžete

Ceny energií se neustále mění a možná i vy patříte mezi nespokojené odběratele, kterým účty za plyn a elektřinu přidělávají vrásky. V tom případě na nic nečekejte a ulevte svému rozpočtu až o několik tisíc korun. Cena plynu i elektřiny je složena z několika složek a podstatnou část lze ovlivnit výběrem dodavatele. A je jen na vás, zda budete za energie platit více než doopravdy musíte. Cesta k nižším účtům je jednoduchá a rychlá!

Změna dodavatele je efektivnější než snižování spotřeby

Pomalu, ale jistě se blíží zima a začátek topné sezóny. Nevyužíváte-li k vytápění tuhá paliva, zřejmě již přemýšlíte nad tím, jak snížit spotřebu a ušetřit. Jistě, snížení spotřeby samozřejmě k úspoře vede, ale jen za cenu horší tepelné pohody. Mnohem efektivnější je zmíněný přechod k jinému dodavateli, díky kterému můžete ušetřit nezanedbatelnou částku. Průměrná domácnost ušetří kolem pěti tisíc korun, při čemž s rostoucí spotřebou roste i konečná úspora. Podrobné informace najdete na tématickém portálu www.plyn-a-elektrina.cz.

Nejlevnějšího dodavatele najdete díky online kalkulačce

Prvním krokem je výběr dodavatele a protože jich na českém trhu působí poměrně mnoho, využijte některý z přehledných online kalkulátorů. Stačí vyplnit pár základních údajů o vaší domácnosti a obratem dostanete srovnání všech aktuálních nabídek. Kalkulace je nezávazná a je jen na vás, jestli se rozhodnete pro nového dodavatele, nebo zůstanete u stávajícího.

Vše vyřídíte z pohodlí domova

Přechod k novému dodavateli se obejde bez vaší návštěvy na pobočce. Všechny potřebné dokumenty obdržíte elektronickou formou a podepsané odešlete v předplacené obálce zpět. O výpověď stávající smlouvy se postará nový dodavatel. Máte nějaké otázky? Odpovědi i kalkulátor cen energií najdete na www.elektrina-a-plyn.cz. Nezapomeňte, že změna dodavatele se vám vyplatí i v případě, že k vytápění využíváte kombinaci tuhých paliv a plynu nebo elektřiny. Sazebníky dodavatelů se liší o haléře, které však za rok udělají tisíce.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.