Energie

Ušetřete v příštím roce za plyn

Dali jste si již nějaké novoroční předsevzetí? Pokud jste nad tím ještě nepřemýšleli, vynechte klasická předsevzetí typu „musím zhubnout, cvičit…“ a podobně a raději si řekněte, že ulevíte domácímu rozpočtu tím, že ušetříte za plyn. Plynem využívá mnoho domácností k topení, ale nezanedbatelnou částku platíme i za ohřev vody a používání plynového sporáku. Trend je takový, že plyn neustále zdražuje a rozhodně ne zanedbatelně. Přitom se dá na plynu velmi lehce ušetřit. Zajímá Vás jak?

Praktickou radou by mohlo být snížení spotřeby plynu. Pokud se však nechcete v zimě klepat chladem, je vám jasné, že tudy cesta nevede. Mnohem efektivnější je změna dodavatele na jiného. Takového, který by vám dodával plyn za nižší cenu, než ten stávající. Právo na změnu dodavatele plynu má úplně každý, stačí vypovědět smlouvu se stávajícím dodavatelem a přejít k novému.

Řada kvalitních dodavatelů však nabízí, že za vás veškerou administrativu vyřídí. Stačí dodavatele zplnomocnit a čekat. Na internetu si můžete velmi lehce vypočítat ceny plynu 2012 a zjistit, který dodavatel ve vašem regionu dodává nejlevnější plyn vůbec. Porovnání cen plynu je velmi užitečné a snadno se díky němu zorientujete v aktuální nabídce menších i větších dodavatelů. Zajímavé informace o změnách dodavatele plynu se dozvíte i na webu Energetického regulačního řadu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.