Reality

Byty U Vodojemu: Úspěšný developerský projekt v Brandýse nad Labem

Stávající vám „leze krkem“ a hledáte zbrusu nové bydlení, které bude do puntíku splňovat vaše představy o ideálním domově? A co byste řekli na bydlení u vodojemu? Na mysli však protentokrát nemáme vodárenský objekt, který stojí nedaleko vašeho bydliště, ale osmou etapu úspěšného developerského projektu Byty U Vodojemu, za kterým stojí Sládek Group a.s. Prozradíme vám, proč byste měli o některém ze čtyřiceti nadstandardně vybavených bytů v Brandýse nad Labem vážně uvažovat i vy.

Hopsa hejsa do Brandejsa

Byty U Vodojemu vyrostly v atraktivní lokalitě malebného dvojměstí Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. To se nachází cca 15 km od okrajové části Prahy, což ocení každý, kdo má v metropoli práci nebo do ní jezdí za zábavou a kulturou.

Prostředí Brandýsa nad Labem je plné zeleně a v bezprostřední blízkosti bytového komplexu je dostatek klidových zón. Potěší vás také výhled na Vinohradský potok a harmonickou přírodu. V centru maloměsta najdete veškeré služby, bez kterých se neobejdete. Občanská vybavenost je perfektní a nechybí mateřské a základní školy, gymnázium obchody, restaurace, lékařské ordinace či sportovní a kulturní zařízení.

Shrnuto a podtrženo reality Brandýs nad Labem jsou ideální pro každého, kdo chce bydlet na klidném místě, které není vzdálené od ruchu velkoměsta.

byty-u-vodojemu

Jak vypadají Byty u Vodojemu?

Byty Brandýs nad Labem byly navrženy a postaveny tak, aby uspokojily vysoké nároky budoucích obyvatelů. Vy si můžete vybrat některý ze 40 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk (od 30 m2 do 100 m2 ), takže ať už se do nového bytu nastěhujete sami, společně s partnerem nebo několika dětmi, budete mít spoustu prostoru pro seberealizaci.

Všechny byty se chlubí nadstandardem, který má podobu všudypřítomných kvalitních materiálů, důmyslným prostorovým uspořádáním a spousty dalších příjemných „maličkostí“. Vytápění je řešeno závěsnými topnými tělesy a centrální kotelnou.

Rozhodnete-li se pro bytovou jednotku v přízemí, budete si moct užívat předzahrádku. Byty ve vyšších patrech mají terasy a balkony. Tak či tak vždy bez problémů zaparkujete na některém z mnoha podzemních nebo venkovních garážových stáních.

Pokud vás nová etapa developerského projektu Byty U Vodojemu zaujala, přečtěte si o ní další informace na www.u-vodojemu.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.