Byty U Vodojemu: Úspěšný developerský projekt v Brandýse nad Labem

Stávající vám „leze krkem“ a hledáte zbrusu nové bydlení, které bude do puntíku splňovat vaše představy o ideálním domově? A co byste řekli na bydlení u vodojemu? Na mysli však protentokrát nemáme vodárenský objekt, který stojí nedaleko vašeho bydliště, ale osmou etapu úspěšného developerského projektu Byty U Vodojemu, za kterým stojí Sládek Group a.s. Prozradíme vám, proč byste měli o některém ze čtyřiceti nadstandardně vybavených bytů v Brandýse nad Labem vážně uvažovat i vy.

Hopsa hejsa do Brandejsa

Byty U Vodojemu vyrostly v atraktivní lokalitě malebného dvojměstí Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. To se nachází cca 15 km od okrajové části Prahy, což ocení každý, kdo má v metropoli práci nebo do ní jezdí za zábavou a kulturou. Prostředí Brandýsa nad Labem je plné zeleně a v bezprostřední blízkosti bytového komplexu je dostatek klidových zón. Potěší vás také výhled na Vinohradský potok a harmonickou přírodu. V centru maloměsta najdete veškeré služby, bez kterých se neobejdete. Občanská vybavenost je perfektní a nechybí mateřské a základní školy, gymnázium obchody, restaurace, lékařské ordinace či sportovní a kulturní zařízení. Shrnuto a podtrženo reality Brandýs nad Labem jsou ideální pro každého, kdo chce bydlet na klidném místě, které není vzdálené od ruchu velkoměsta. byty-u-vodojemu

Jak vypadají Byty u Vodojemu?

Byty Brandýs nad Labem byly navrženy a postaveny tak, aby uspokojily vysoké nároky budoucích obyvatelů. Vy si můžete vybrat některý ze 40 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk (od 30 m2 do 100 m2 ), takže ať už se do nového bytu nastěhujete sami, společně s partnerem nebo několika dětmi, budete mít spoustu prostoru pro seberealizaci. Všechny byty se chlubí nadstandardem, který má podobu všudypřítomných kvalitních materiálů, důmyslným prostorovým uspořádáním a spousty dalších příjemných „maličkostí“. Vytápění je řešeno závěsnými topnými tělesy a centrální kotelnou. Rozhodnete-li se pro bytovou jednotku v přízemí, budete si moct užívat předzahrádku. Byty ve vyšších patrech mají terasy a balkony. Tak či tak vždy bez problémů zaparkujete na některém z mnoha podzemních nebo venkovních garážových stáních. Pokud vás nová etapa developerského projektu Byty U Vodojemu zaujala, přečtěte si o ní další informace na www.u-vodojemu.cz.

Publikováno: 12. 02. 2015

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: byty brandys nad labem | byty u vodojemu