Luxusní bydlení

Nové byty na Praze 9 mají k ideálu velmi blízko

Ideální bydlení není snadné definovat a každý si ho představuje trochu jinak. Většina z nás si však za přívlastkem „ideální“ vidí klidnou lokalitu s velmi dobrou občanskou vybaveností a dostupností do centra města. Samotný byt by měl být prostorný a energeticky úsporný. Pokud o podobném bydlení sníte i vy a nedáte dopustit na atmosféru hlavního města, mohla by se vám líbit aktuální nabídka volných bytů na Praze 9. Jeden z předních developerů, společnost Finep a.s., má v portfoliu hned několik zbrusu nových projektů, které získaly nejedno prestižní ocenění. Vydejte se s námi na krátkou virtuální prohlídku a udělejte si vlastní názor.

Prvním projektem, v rámci kterého jsou k mání byty Praha 9, je Prosek Park. Respektive jeho pátá etapa, která tvoří jeden rezidenční dům čítající 104 bytů s dispozicemi od 1+kk (od 25,4 m2) až po prostorné 4+kk (do 118,6 m2). Jak byty vypadají, si můžete prohlédnout v připraveném vzorovém bytu 2+kk – stačí si sjednat prohlídku. Můžete se těšit na kvalitní materiály, které celkový dojem z bydlení výrazně umocní. Samozřejmostí je garážové nebo venkovní stání a zájemce. Do centra města se z Prosek Parku dostanete pomocí MHD dostanete za čtvrthodinku (autobusová zastávka je od objektu jen 1 min. chůze, metro cca 3 min.).

Prosek

Další byty na prodej Praha 9 náleží do páté etapy developerského projektu Harfa Park. Kolaudace první etapy proběhla již v roce 2007 a vzhledem k velkému zájmu se developer rozhodl ve výstavbě pokračovat. V Harfa Parku V vzniklo 130 bytů o dispozicích 1+kk (od 38 m2) až po rozlehlé 4+kk (do 119 m2), pří čemž každý byt disponuje balkonem, terasou nebo lodžií. Byty tvoří jeden rezidenční dům, rozdělený do třech sekcí. A stejně jako u bytů v Prosek Parku, mohou budoucí obyvatelé Harfa Parku počítat s vlastním garážovým stáním a vynikajícím dopravním spojením s centrem Prahy (co by kamenem dohodil je tramvajová zastávka a metro Vysočanská). Pokud vás bydlení v Harfa Parku zaujalo, neváhejte příliš dlouho. K dnešnímu dni bylo prodáno více než 1 500 bytů a předpokládá se, že ani pátá etapa nebude příliš dlouho opuštěná.

Harfa Park

Developer Finep pamatuje i zájemce o komerční prostory a nabízí prodej nebytových prostor Praha. V rámci Harfa Parku je k mání sedm jednotek pro komerční účely a nejrozlehlejší má 151,6 m2. Další informace najdete na oficiálních stránkách www.finep.cz. O historii a současnosti Prahy 9 si můžete přečíst zde.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.