Nepodceňujte sílu vestavěných skříní

Vestavna skrinO nesporných výhodách vestavěných skříní toho bylo napsáno velmi mnoho, ale protože je mezi čtenáři stále dost těch, kteří výhody praktického nábytku nezaregistrovali, rozhodli jsme se mu opět věnovat trochu prostoru. A v čem tedy tkví přednosti přídomku „vestavěný“, který je v posledních letech velmi často skloňován také spotřebiči i a narazíte na něj v magazínech o moderním bydlení, jakožto i charakteristice nabídky většiny moderních bytových studií i menších truhlářství? Vestavěný nábytek na míru nabízí mnohem více úložného místa a přehlednosti, které sériově vyráběným skříním chybí. Navíc bývá navržen tak, aby ho bylo možno umístit i do místností s atypickým rozložením prostoru.

Udělejte si místo tam, kde je ho nedostatek

Vestavěné skříně jsou ideálním řešením do každého typu interiéru a to zejména takového, který je typický méně tradiční architekturou (např. šatna v podkroví). Nejde však pouze o samotný tvar nábytku, který se přizpůsobí dispozicím prostoru, ale především chytré rozložení úložného prostoru. Vnitřní uspořádání je řešeno individuálně, dle potřeb zákazníků, protože právě ti totiž ví nejlépe, co do dané skříně uloží. Vysouvatelné koše na prádlo a ponožky, větší množství poliček a předělů, posuvné dveře a další prvky se podílí na perfektním výsledku – nábytku, ve kterém se neplýtvá místem a kde je naopak využit každý milimetr prostoru. Nábytek na míru přitom využijeme naprosto kdekoliv – od kuchyně až po zmiňovanou šatnu v podkroví.

A jak je to s cenou?

Při výběru nábytku se samozřejmě musíme orientovat i podle ceny a proto bude většinu z vás zajímat, zda je nábytek na míru výrazně dražší než ten, který se vyrábí sériově. Můžete být v klidu, ceny vestavěných skříní jsou srovnatelné s běžným nábytkem. Je ovšem na místě pohlížet na ně jako na dlouhodobou investici a hledět nejen na nízkou cenu, ale i kvalitu zpracování a materiálů. Hledáte-li bezkonkurenční poměr kvality, ceny a slušivého designu, obraťte se na Interiéry Lopask. Výrobce má s vestavěným nábytkem bohaté zkušenosti a kromě toho nabízí také samonosné schody a schodiště, postele či sestavy kancelářského nábytku. Fotogalerii si můžete prohlídnout na lopask.cz.