365 dnů pohody a úlevy pro tělo i mysl. Objevte výhody venkovních vířivek

Naložit se do horké vany plné bublinek – jen ta představa hřeje u srdce. Proč si ji však nesplnit, a to dokonce bez návštěvy přeplněných wellness center. Nyní už se nemusíte omezovat, ohlížet na čas, řešit výši vstupného, ani se dělit o prostor s cizími lidmi. Máte-li zahradu či terasu, pořiďte si vlastní venkovní vířivku a relaxujte v ní po celý rok.

Prokázané účinky na tělo i mysl

Rozhodně není pochyb o tom, že jsou venkovní vířivky zárukou dokonalého odpočinku, ať už pro vás samotné, nebo při setkání s rodinou či přáteli. Jejich přínosy jsou však mnohem rozmanitější a kromě samotného dobití energie a odbourávání stresu vám díky proudům vody z masážních trysek koupel v bublinkách uleví od bolavých svalů a kloubů. Pomůže také s prokrvováním kůže, rozproudí lymfatický systém, uleví od bolestí hlavy a posílí imunitu. A při jejím pravidelném používání určitě objevíte řadu dalších benefitů, například zlepšení kvality pokožky či pozitivní vliv na celulitidu.

Venkovní vířivky IQue umožní používání i v zimě

Oproti zahradním bazénům je velkou výhodou venkovních vířivek i to, že je můžete využívat po celý rok. Stačí si jen zvolit správný model a do vířivky se můžete ponořit, i když bude venku mrznout. Celoroční vířivky jsou sice dražší, ale rozhodně se investice do nich vyplatí – už se nebudete muset omezovat vůbec v ničem. K těm nejpropracovanějším a nejkvalitnějším venkovním vířivkám rozhodně patří švédské vířivky IQue, jež nabízí jejich výhradní distributor Spahouse.cz. Tyto vířivky jsou určeny pro celoroční využití, disponují nízkoenergetickou severskou trojitou termální izolací, a hodí se proto i do náročných podmínek – koupat se v nich můžete 365 dnů v roce s optimálními náklady na provoz.

Pokud tedy hledáte cestu, jak si vytvořit i v domácím prostředí místo pro odpočinek, je venkovní vířivka skvělým řešením.

Publikováno: 30. 07. 2023

Kategorie: Zahrada

Autor: Martina Glosová