Osviťte svůj domov neodolatelným leskem!

Pro všechny vášnivé příznivce designu a estetiky máme připravenou senzaci, která vás uchvátí. Představujeme vám revoluční způsob, jakým můžete svůj domov proměnit v úchvatně lesklé místo. Každá místnost ve vašem krásném útočišti nese své vlastní poselství, a když přijde na hygienu a dokonalý lesk podlah, víme, že se jedná o zásadní aspekty.

Vzpomínáte na ty dny, kdy jste se s obtížemi snažili dosáhnout jiskřivě čisté podlahy s pomocí klasického mopu? Tato doba je dávno za námi. Nastal čas seznámit se s tím, co vám výrazně usnadní práci a pohladí oči oslňujícími výsledky.

Podlahová myčka Kärcher FC 2-4 BATTERY je vhodná pro pravidelné úklidy tvrdých podlah. Jedním tahem z podlahy odstraní suché i mokré každodenní nečistoty a dokonale ji umyje. Vytírání podlah zvládnete jednou rukou, jelikož váží něco málo přes 2 kilogramy. Díky automatickému zapínání a vypínání je její ovládání velmi intuitivní. Stačí jednoduše zatáhnout za rukojeť směrem dozadu a myčka se sama spustí. Je poháněna výměnnou baterií 4 V, která postačí na 20 min. intenzivního úklidu, a navíc je kompatibilní s dalšími Kärcher přístroji na této bateriové platformě.


Vytírání vážně může být hračka. Mrkněte na video a novinku od Kärcheru v akci:


Válec myčky se neustále navlhčuje čistou vodou z nádrže, takže nehrozí, že byste nečistoty roznášeli dále po podlaze. Nemusíte se bát ani zamotaných vlasů nebo zvířecích chlupů. Díky integrovaným vlasovým filtrům se nenamotají do čisticího válce, ale sesbírají se do nádoby na nečistoty. Myčka umožňuje čištění až po okraj, abyste s ní zvládli uklidit skutečně každý kout.


www.karcher.cz

Publikováno: 24. 08. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Martina Glosová