Zahrada a rostliny

Udělejte si na zahradě Hawaj

Také jste se nemohli dočkat letní pohody na zahrádce? Pár týdnů ji tady již máme a protože nám počasí přeje, nevynecháme jedinou příležitost ke koupání, grilování a párty. Pokud jste si doposud některé z letních slastí odpírali, máme pro vás několik tipů na příslušenství, které by na vaší zahrádce rozhodně nebylo chybět. Chcete-li si letos udělat opravdovou „Hawaj“, prohlédněte si s námi nabídku jednoho z největších internetových prodejců s nabídkou zboží pro dům a zahradu Hawaj.cz.

Patříte-li mezi menšinu, která si doposud nepořídila vlastní bazén, bude se vám nabídka zamlouvat. Hawaj.cz nabízí široký sortiment nadzemních bazénů všech velikostí a kompletní bazénové příslušenství. Nechybí filtrace, solární plachty, bazénové schůdky, ani systémy pro solární ohřev.

Až si koupání užijete do syta, určitě vám přijde vhod relaxace někde ve stínu. I v tomto ohledu má Hawaj.cz co nabídnout a je jen na vás, zda zvolíte některý z moderních altánů, nebo větší párty stan. Stavba je rychlá a konstrukce dostatečně odolná na to, aby vám dělala radost ještě po několik dalších sezon. K posezení vám poslouží pivní set z masivního dřeva, které nachází uplatnění nejen na terasách hospůdek, ale stejně dobře i na zahradě. Prohlédnout si ho můžete zde : http://www.hawaj.cz/pivni-set-220-707.html

Pivni set

Nezapomínejte ani na děti, které (na rozdíl od nás dospělých) pobyt na sluníčku neunaví, ale naopak nabije energií. Pořiďte jim do bazénu nafukovací lehátko v podobě pirátské lodi nebo kosatky. Spoustu zábavy si užijí také s nafukovacím terčem a vodní skluzavkou. O skákacím hradu, na kterém bychom se nejraději vyřádili i my, nemluvě.

Ani tím samozřejmě nabídka e-shopu nekončí. Díky Hawaj.cz můžete ze zahrady udělat zábavní park pro děti i dospělé. A to za ceny, o kterých si můžete u jiných prodejců nechat jen zdát. O kvalitách svědčí i skvělé hodnocení a recenze na serveru Heureka.cz. Tak na co ještě čekáte? Udělejte si na zahradě pořádnou Hawaj!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.