Finance

Rychlá půjčka zajistí krásnou komodu i PC stůl na míru

Až patnáct tisíc, a to doslova okamžitě. Na nábytek, vybavení bytu nebo klidně i cokoliv dalšího.

Když máte před sebou v obchodě vysněný kousek nábytku a v kapse není dost peněz, rozhodně není důvod nějak zoufat. Spíš naopak, můžete si během příštích pár minut půjčit finanční částku, kterou zrovna na podobnou akci potřebujete. Bez zbytečných otázek, kompromisů a porady s partnerem. A také s jistotou, že budete mít peníze na účtu prakticky okamžitě po schválení půjčky, poskytovatel totiž není zrovna přítelem dlouhých formulářů!

Jen několik málo osobních údajů a bude hotovo

Nemusíte na sebe určitě prozrazovat všechny detaily. Půjde jen o potvrzení identity, nic více! Když se řekne rychlá půjčka, počítá se s tím, že vyplnění příslušného formuláře je i pro ty, kteří si se světem internetu zase tak dobře nerozumí, vždy otázka maximálně několika minut! Snadná práce, a ještě snadnější pomoc. Online se podobné věci řeší během okamžiku, vše se obejde bez osobního jednání na pobočkách, které jen zdržuje a obtěžuje. Vše půjde snadno, intimní otázky zůstanou stranou, nebudete muset vysvětlovat důvod půjčky jako je obvyklé třeba v bance. Není už to důvod k radosti?

Menší rekonstrukce domova jistě ničemu neuškodí

Chcete nějaké úpravy v koupelně? Tak nečekejte půl roku, než si na ně po tisícovkách našetříte, protože je tu možnost udělat vše ještě o poznání dříve. Hned poté, co bude půjčka schválená, můžete zvednout telefon a zavolat předběžně domluvenému řemeslníkovi, domluvit s ním termín a celou akci realizovat. Výměna sprchového koutu, vany, ale klidně i barva dlaždiček nebo podlaha. S podobnými věcmi by se jistě nemělo otálet. Pokud jste si pořídili nové bydlení, je navíc prakticky jisté, že si vše dříve nebo později přetvoříte k obrazu svému – a proč si to neudělat doma útulnější už dřív, když jsou tu dostupné finanční prostředky k realizaci?

Nejde o nic složitého, zkrátka bezúčelová půjčka

Žádné negativní emoce ani hádky, přesně naopak, vše půjde doslova jako po másle. Poskytovatelé nebankovních půjček obecně působí na trhu již hodně dlouho, takže jejich stálá klientela dobře ví, co od nich očekávat. Referencí je plný internet, stačí se proto jen trochu porozhlédnout. A co všechno bude třeba na sebe prozradit, když půjde o rekonstrukci koupelny nebo nákup nové komody? Malé půjčky jsou v tomto vlastně všechny stejné. Nemusíte kvůli nim prozrazovat velké množství informací, a především jsou bezúčelové. Není proto nutné osvětlovat, kvůli čemu si je hodláte sjednávat! Takže, oč přesně půjde?

  • Kontaktní údaje. Takže jméno, příjmení a adresa trvalého bydliště. Pro identifikaci nutnost!
  • Mobilní telefon a email. Aneb pro komunikaci s klientem ty dva vůbec nejlepší prostředky.
  • Potvrzení o příjmu. Výpis z konta za poslední tři měsíce, pro OSVČ poslední daňové přiznání.

Samozřejmě, tohle v podstatě stačí, pro základ je to jistě víc než dost. Nečekejte žádnou dlouhou či velkou zpověď. Bude ještě zapotřebí sken dvou dokladů totožnosti a samozřejmě také číslo bankovního konta. Půjčka není podmíněna českým státním občanstvím, tudíž si mohou půjčit i cizinci. A to je vlastně už vše, ze zákona už plyne jen jediná podmínka – a sice, aby žadatel byl plnoletý. Teď už si jen vybrat, jakou změnu u vás doma byste rádi provedli. Malá rekonstrukce jistě přijde vhod, stejně jako nová kuchyňská linka. Moderní linky totiž nemusí být vůbec drahé a půjčka, se kterou získáte až patnáct tisíc korun na příští čtyři týdny, jistě bude na podobný nákup postačovat. Teď už chybí jen šikovný řemeslník a můžete se brzy pustit do díla, že?

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.