Bytové dekorace

Zažeňte nudu a polepte si stěnu

Zdá se vám, že vašemu bydlení chybí jiskra? Pokud máte dost nudy a všednosti, vyšperkujte si bydlení podle svého vkusu. Naprostým základem jsou stěny. Máte-li svůj byteček vymalovaný na bílo, tedy vybílený J či jinak nemoderně až staromódně, dodejte mu trochu života a barvy. Nemusíte být ani fanoušky moderního designu, aby vám neuniklo, že se do popředí zájmu již několik let dostávají samolepky na zeď.

Samolepky na zeď jsou speciální vynilové folie, které se dají nalepit na kterýkoliv povrch, vyjma těch zdrsněných. Vypadají velmi vkusně a pokud jsou kvalitní, na první pohled vám budou připadat jako součást malby. Nálepky na stěnu seženete v prodejnách s bytovými dekoracemi, ale také na internetu. Internetové obchody nabízí mnohem větší výběr, než kamenné prodejny a ceny jsou taktéž přijatelnější.

Na stěnu si můžete nalepit prakticky cokoliv, k mání jsou orientální vzory, siluety zvířat či různé tribal nesmysly. Ve fantazii se meze nekladou a je jen na vás, kterou nálepku si vyberete. Pamatujte však na dobrý vkus a nepolepte si byt od podlahy až po strop. V případě nálepek na stěnu platí, že méně znamená více.

Vybíráme interiérové dveře

Jak vybrat levné interiérové dveře? Klikněte na odkaz a dozvíte se více!

Dejte svým dveřím styl

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné fototapety na dveře za akční ceny!

Posuvné dveře řeší nedostatek místa

Řešíte problém s dveřmi v malé koupelně? Elegantním řešením je pořídit posuvné dveře do koupelny!