Bytové dekorace

Zažeňte nudu a polepte si stěnu

Zdá se vám, že vašemu bydlení chybí jiskra? Pokud máte dost nudy a všednosti, vyšperkujte si bydlení podle svého vkusu. Naprostým základem jsou stěny. Máte-li svůj byteček vymalovaný na bílo, tedy vybílený J či jinak nemoderně až staromódně, dodejte mu trochu života a barvy. Nemusíte být ani fanoušky moderního designu, aby vám neuniklo, že se do popředí zájmu již několik let dostávají samolepky na zeď.

Samolepky na zeď jsou speciální vynilové folie, které se dají nalepit na kterýkoliv povrch, vyjma těch zdrsněných. Vypadají velmi vkusně a pokud jsou kvalitní, na první pohled vám budou připadat jako součást malby. Nálepky na stěnu seženete v prodejnách s bytovými dekoracemi, ale také na internetu. Internetové obchody nabízí mnohem větší výběr, než kamenné prodejny a ceny jsou taktéž přijatelnější.

Na stěnu si můžete nalepit prakticky cokoliv, k mání jsou orientální vzory, siluety zvířat či různé tribal nesmysly. Ve fantazii se meze nekladou a je jen na vás, kterou nálepku si vyberete. Pamatujte však na dobrý vkus a nepolepte si byt od podlahy až po strop. V případě nálepek na stěnu platí, že méně znamená více.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.