Čím udělat radost vlastní manželce?

Chcete udělat radost vlastní ženě a přitom nevyhodit peníze z okna? Tytam jsou doby, kdy muži nosili kytice karafiátů a bonboniéry z druhé ruky. IN je skloubit příjemné s užitečným a investovat přitom do vlastního hnízda. Sečteno, podtrženo, radost své ženě uděláte novým nábytkem, který si necháte udělat na míru. Že nemáte jasnou představu? To vůbec nevadí! Svěřte se do rukou odborníků z Truhlářství Marek, kteří vám pomohou s výběrem a zároveň garantují perfektní a kvalitní zpracování. Výroba nábytku na míru je žádaná a funkční. Stačí znát své prostorové možnosti a mít cit pro design. Truhlářství Marek nabízí nábytek do obývacího pokoje, dětského pokoje, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, ale i nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.

​Proměňte starou kuchyni v kulinářský ráj

Vaše žena určitě ocení proměnu kuchyně. Kuchyňské linky na míru mají veliký úspěch nejen u zkušených hospodyněk, co jsou u sporáku jako ve svém živlu, ale i u naprostých začátečnic, které sbírají s vařečkou v ruce své první zkušenosti. Komplexní služby Truhlářství Marek zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu.

​Proč chtít vestavěné skříně?

Velkou radost, co se v domácnosti úspory místa týče, zaručí vestavěné skříně na míru. Vestavěná skříň by měla v sobě skloubit účelnost úložného prostoru s chytrými řešeními a variabilností jejího vnitřního členění. Lidé ji milují pro funkčnost, nenápadnost a přitom estetickou originalitu. Nenápadný prostor ve zdi může být zároveň dominantním designovým prvkem celé místnosti. Vyplňte nezávazný formulář a požádejte o nezávaznou konzultaci truhlářství s více než dvacetiletou tradicí, jež doručí návrhy, zaměření i s dopravou do 30 kilometrů zdarma. Na veškeré výrobky poskytuje Truhlářství Marek záruku 36 měsíců.

Publikováno: 28. 01. 2022 / Aktualizováno: 19. 06. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Adam