Interiér

Čím udělat radost vlastní manželce?

Chcete udělat radost vlastní ženě a přitom nevyhodit peníze z okna? Tytam jsou doby, kdy muži nosili kytice karafiátů a bonboniéry z druhé ruky. IN je skloubit příjemné s užitečným a investovat přitom do vlastního hnízda. Sečteno, podtrženo, radost své ženě uděláte novým nábytkem, který si necháte udělat na míru.

Že nemáte jasnou představu? To vůbec nevadí! Svěřte se do rukou odborníků z Truhlářství Marek, kteří vám pomohou s výběrem a zároveň garantují perfektní a kvalitní zpracování. Výroba nábytku na míru je žádaná a funkční. Stačí znát své prostorové možnosti a mít cit pro design. Truhlářství Marek nabízí nábytek do obývacího pokoje, dětského pokoje, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, ale i nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.

​Proměňte starou kuchyni v kulinářský ráj

Vaše žena určitě ocení proměnu kuchyně. Kuchyňské linky na míru mají veliký úspěch nejen u zkušených hospodyněk, co jsou u sporáku jako ve svém živlu, ale i u naprostých začátečnic, které sbírají s vařečkou v ruce své první zkušenosti. Komplexní služby Truhlářství Marek zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu.

​Proč chtít vestavěné skříně?

Velkou radost, co se v domácnosti úspory místa týče, zaručí vestavěné skříně na míru. Vestavěná skříň by měla v sobě skloubit účelnost úložného prostoru s chytrými řešeními a variabilností jejího vnitřního členění. Lidé ji milují pro funkčnost, nenápadnost a přitom estetickou originalitu. Nenápadný prostor ve zdi může být zároveň dominantním designovým prvkem celé místnosti.

Vyplňte nezávazný formulář a požádejte o nezávaznou konzultaci truhlářství s více než dvacetiletou tradicí, jež doručí návrhy, zaměření i s dopravou do 30 kilometrů zdarma. Na veškeré výrobky poskytuje Truhlářství Marek záruku 36 měsíců.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.