Interiér

Způsoby, jak si zařídit jídelnu do útulného duchu

Součástí každého domu by měla být bezesporu jídelna, která bude místem, kde se bude scházet celá rodina nejen při snídani, ale také při večeři nebo obědě. Aby se zde rodina skutečně scházela, je důležité, aby byla zařízena do příjemného a útulného duchu. Je opravdu nadmíru důležité, aby se každý člen domácnosti v tomto koutu domu cítil dobře. Prvním krokem však bude výběr místa pro jídelnu. Poté výběr osvětlení, a nakonec výběr způsobu, v němž si jídelnu zařídíte až po ty poslední úchytky.

Nesmrtelná klasika v podobě dlouhého stolu a šesti židlí

Jedním ze způsobů, jak si zařídit jídelnu do útulného duchu, je, že ji zařídíte do staré známé klasiky. Mluvíme o jídelně, která bude tvořena velkým podlouhlým stolem, ke kterému bude náležet rovnou šest až osm židlí. I když zatím není vaše rodina zrovna velká, může být takto zařízený jídelní kout hezkým vyplněným volného prostoru.

Bar nebo jídelní stůl?

Pokud naopak nemáte ve své domácnosti mnoho prostoru, můžete se rozhodnout pro úspornější variantu. Tou je spojení baru a jídelního stolu. Bar bude jen malinko protáhlejší, aby se k němu přiřadilo víc než jen dvě židličky.

Možná si říkáte, že večeřet nebo obědvat právě přímo u plotny nebudete chtít, ale z praxe vyplývá, že barové židličky jsou nejvyužívanější částí domu.

Ve způsobu dřevěného retra

Jednou z možností, jak zařídit svou jídelnu, aby se nesla v útulném duchu, je zařídit ji do dřevěného retra. Retro styl obecně se těší velké popularitě. A dřevo? Jakožto obnovitelný zdroj je upřednostňován před ostatními materiály. V současné době se klade důraz na životní prostředí, s nímž jde dřevo ruku v ruce.

V jednoduchém bílém duchu

V posledních letech roste zájem o bydlení ve skandinávském a minimalistickém stylu. Pro oba styly je typická jemnost. V obou případech se nesou ve znamení bílé barvy. Pokud si v jednom z nich zařídíte jídelnu, bílé stoly a bílé židle budou hrát prim.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.