Sedačky, kterým neodoláte

Doma prý nejvíce času trávíme na posteli, ale věrně ji sekunduje sedací souprava. Nebo snad znáte něco příjemnějšího, než se po celodenní dřině natáhnout na pohodlný gauč a alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti u oblíbeného seriálu nebo filmu? Sedací souprava by měla být dominantou každého obývacího pokoje a chceme-li, aby nám vydržela déle než několik málo sezon, měli bychom jejímu výběru věnovat značnou pozornost. Vyplatí se vsadit na kvalitní materiály a nepodléhat módním trendům. Nadčasový design bude aktuální i po letech, ale nábytek v netradičním provedení nemusí.

Máte-li v nejbližší době v plánu koupi nové moderné sedačky, možná vás inspiruje pestrá nabídka internetového obchodu s nábytkem domnabytkuonline.sk. Nás však zaujal nejen bohatý výběr, ale i pěkné ceny. Vybrali jsme proto několik nejzajímavějších kousků, které by se mohly hodit i do vašeho obýváku. Ještě předtím však trocha teorie.

Domnabytku.sk nabízí kvalitní sedačky od slovenských, českých i světových výrobců, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů (textil, kůže, ekokůže...) a to v rozličných designových a barevných provedeních. Nechybí rohové a rozkládací sedačky, pohodlná křesla luxusní kousky, které pochází z dílen nejlepších designérů. Na své si přijdete nejen v případě, že kvalitní a zároveň lacné sedačky, ale i skutečně osobité kousky, které budou vaši známi obdivovat.

Kožená souprava KIANO

kiano_3sed_ciernaModely KIANO nás zaujaly na první pohled. Kombinace čené a bílé kůže budí luxusní dojem a neudělá ostudu v žádném moderním interiéru nebo v kanceláři. K mání je kožené křeslo a dvoj nebo trojsedací gauč a to nejen v černo/bílém, ale i čistě bílém provedení. Čistě bílá souprava je ještě elegantnější, ale počítejte s tím, že na ni budou vidět všechny nečistoty.

Rohová sedačka HUGO

pohovka_hugoRohová rozkládací sedačka HUGO je klasika se vším všudy. Ačkoliv nepatří mezi módní výstřelky, je elegantní, pohodlná a navíc k mání ve 20 různých barevných provedeních. Jde o multifunkční nábytek, kter poslouží i jako dočasná postel – je ji totiž možno velmi jednoduše rozložit a získat další místo na spaní.

Relaxační křeslo PETER RELAX

Relaxační křesloNa závěr jsme si nechali povedené relaxační křeslo z ekokůže, které sedí na stříbrně natřených dřevěných nožičkách. Můžete si vybrat ze tří barevných kombinací (černá s bílým přešitím, červená s bílým přešitím, béžová s hnědým přešitím) a vždy počítejte s maximálním pohodlím a vysokou estetickou hodnotou. Relaxační křeslo PETER RELAX je přesně tím kusem nábytku, o který se bude celá rodina hádat...