Luxusní bydlení

Reality jsou symbolem pro výhodnou investici a to především ty luxusní

Volné prostředky lze investovat mnoha způsoby, ale těch opravdu jistých investic, v rámci kterých je téměř nemožné prodělat, je jen hrstka. Stálicí jsou zlaté kovy, které si svou cenu drží nehledě na politickou a ekonomickou situaci. Neméně zajímavé jsou ovšem i reality, jejichž hodnota, podobně jako cena zlata nebo stříbra, nijak výrazně nekolísá. Nechcete-li o své peníze přijít nevhodnou investicí do cenných papírů a naopak investovat bezpečně, vsaďte na luxusní byty. Ty jsou na tom ještě o stupínek lépe než běžné reality a v případě prémiové lokality můžete počítat s rostoucí cenou.

Nechcete prodělat? Investujte do luxusního příbytku!

Podle odborníků jsou luxusní nemovitosti jednou z nejstabilnějších investic vůbec a jejich hodnota neklesá ani během krize. To potvrzuje i fakt, že zájem o luxusní byty v atraktivních lokalitách roste zájem a neustále vznikají nové projekty, pro něž je společná atraktivní adresa, moderní technologie a související energetická nenáročnost, důmyslně rozvržený prostor a další devizy, kterými se běžné byty pochlubit nemohou. Podstatnou roli však hraje i fakt, že svou investici budete moct využívat – bydlet v ní, nebo ji pronajímat.

Na luxusní reality narazíte v každém větším městě a jejich okolí, ale toužíte-li po něčem opravdu speciálním, vydejte se do hlavního města. V Praze 6 narazíte na projekt, který se od většiny ostatních podstatně liší. Nejde o novostavbu, ale historickou usedlost, která byla postavena již v 17. stoleté. Nese poetický název Šafránka a má toho opravdu hodně co nabídnout.

Luxusní bydlení s dobovou atmosférou

Usedlost Šafránka prošla náročnou rekonstrukcí a momentálně nabízí 14 luxusních bytů, které splňují nejnáročnější standardy na moderní bydlení, ale přesto si zachovaly jedinečnou atmosféru. Obyvatelé mají k dispozici bazén, saunu, vinný sklípek a pro ty nejmenší je připraveno dětské hřiště. O bezproblémový chod se stará stálý správce, který je vždy po ruce.

Šafránka se nachází na velmi klidném místě, které však není příliš daleko od centra Prahy. Od přípojky na dálnici D5 ji dělí jen pět minut jízdy autem a od pražského letiště zhruba dvojnásobek. Jde o unikátní nemovitost, která do puntíku splňuje všechny předpoklady výhodné investice. Přečtěte si o ni více na www.usedlost-safranka.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.