Zahradní robot Mantis - ultimátní pomocník, díky kterému je práce na zahradě "brnkačka"

Jaro se blíží do finále a s napětím očekáváme nástup léta. Pro spoustu z nás však prosluněné měsíce neznamenají jen povalování u vody a chytání bronzu. Teplé počasí přímo vybízí k práci na zahrádce – ostatně ni jiného nám ani nezbývá. Neobdělané záhony, zanedbaný živý plot a trávník, který vypadá jako džungle, se v rajskou zahradu samy od sebe nepromění. A nehodláte-li využít zahradnické služby, možná by se vám mohla hodit jiná pracovní síla. Pozvěte si na na zahradu robota, který vám zvelebování exteriéru usnadní! Zahradní robot Mantis sice nedisponuje umělou inteligencí, zato však zastane funkci spousty nástrojů, bez kterých se při práci na zahradě neobejdete. O jeho kvalitách svědčí i ocenění Kozlíka Šikuly pro rok 2013 v kategorii Vertikulátory a provzdušňovače. Odborníci ocenily perfektní užitné vlastnosti, ale také nízkou hmotnost. Ta zahradní robot předurčuje k tomu, aby ho používaly i ženy.

Co kultivátor - kypřič Mantis umí?

Co tedy od multifunkčního zařízení čekat? Robot Mantis primárně slouží jako kultivátor a dokáže provzdušnit půdu až do hloubky 25 cm. Má několik specifických hvězdicovitých nožů s různě zahnutými břity, díky kterým je práce opravdu efektivní. Jakmile nože zaměníte v protisměru otáčení, hravě odstraníte plevel. Pro orání stačí nasadit přídavnou hlavici a ani tím výčet funkcí nekončí. S robotem Mantis lze ořezat trávník přerůstající mezi dlažbou (nebo v jejím okolí) a ostříhat živý plot.

Výkonný motor, skvělá cena a doživotní záruka

Shrnuto a podtrženo, Mantis není obyčejný kultivátor, ale zařízení, které zastane funkci mnoha dalších nástrojů. Pohání ho a naprosto bezproblémový čtyřdobý motor Honda, který mu poskytuje dostatek výkonu. Společnost Anticor Bohemia s.r.o. ho momentálně nabízí za akční cenu 16 660 Kč. V té je zahrnuta také podpěra a ohraničovací nůž. A aby toho nebylo málo, můžete počítat i s doživotní zárukou na zlomení nožů. Pokud se vám zdá cena za kultivátor – kypřič příliš vysoká, spočítejte si, na kolik by vás vyšlo pořízení všech zařízení, jejichž funkci Mantis zastane. Více na www.anticor.cz. Mantis

Publikováno: 15. 06. 2014

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: kultivátor mantis | kypřič mantis | zahradní robot mantis