Reality

Recenze: Fincentrum Reality – spolupráce s profesionály se vyplatí

Sháníte nové bydlení v Praze, nebo se naopak chcete co nejrychleji „zbavit“ stávajícího bydlení? Pak máte dvě možnosti. Vyznáte-li se na realitním trhu, můžete se do prodeje nebo koupě pustit na vlastní pěst. V opačném případě neztrácejte čas (a peníze) a raději se obraťte na některou z realitních kanceláří. Otázkou je, kterou z mnoha společností zvolit. Aneb ne všichni makléři pracují svědomitě… Vsadíte-li však na renomé společnosti Fincentrum Reality, určitě nešlápnete vedle.

Fincentrum Reality vznikla jako dceřinná společnost finančně poradenské společnosti Fincentrum a.s. a působí v rámci celé České Republiky. Díky tomuto propojení mohou makléři zajišťovat nadstandardní servis, který nespočívá pouze ve zprostředkování prodeje nemovitostí, ale také zajištění výhodného financování. Samozřejmostí je individuální přístup a naprostá transparentnost transakcí. O tu se stará nezávislá auditorská firma PricewaterhouseCoopers a ČNB.

4 důvody, proč spolupracovat s Fincentrum Reality

  1. Realitní kancelář Praha je spolehlivá a staví na proklientském přístupu. Všechny postupy kontroluje nezávislý auditor.
  2. Společnost se svým klientům věnuje dlouhodobě a individuálně. Makléři se zabývají potřebami klientů do hloubky, aby jim mohli maximálně vyhovět
  3. Spolupráce je dynamická. Fincentrum Reality je moderní firma, která propojuje svět financí a realit nejnovějšími technologiemi. Připravte se na okamžitou reakci a flexibilitu.
  4. V realitce pracují vysoce kvalifikovaní makléři, kteří patří k těm nejlepším v oboru. Dostanete k dispozici profesionála a nikoliv „rychlokvašku“, která o nemovitostech neví vůbec nic.

Chcete-li se dozvědět další informace, případně si prohlédnout byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej nebo pronájem, pokračujte na firemní prezentaci na www.fincentrumreality.com.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.