Recenze: Fincentrum Reality - spolupráce s profesionály se vyplatí

Sháníte nové bydlení v Praze, nebo se naopak chcete co nejrychleji „zbavit“ stávajícího bydlení? Pak máte dvě možnosti. Vyznáte-li se na realitním trhu, můžete se do prodeje nebo koupě pustit na vlastní pěst. V opačném případě neztrácejte čas (a peníze) a raději se obraťte na některou z realitních kanceláří. Otázkou je, kterou z mnoha společností zvolit. Aneb ne všichni makléři pracují svědomitě... Vsadíte-li však na renomé společnosti Fincentrum Reality, určitě nešlápnete vedle. Fincentrum Reality vznikla jako dceřinná společnost finančně poradenské společnosti Fincentrum a.s. a působí v rámci celé České Republiky. Díky tomuto propojení mohou makléři zajišťovat nadstandardní servis, který nespočívá pouze ve zprostředkování prodeje nemovitostí, ale také zajištění výhodného financování. Samozřejmostí je individuální přístup a naprostá transparentnost transakcí. O tu se stará nezávislá auditorská firma PricewaterhouseCoopers a ČNB.

4 důvody, proč spolupracovat s Fincentrum Reality

  1. Realitní kancelář Praha je spolehlivá a staví na proklientském přístupu. Všechny postupy kontroluje nezávislý auditor.
  2. Společnost se svým klientům věnuje dlouhodobě a individuálně. Makléři se zabývají potřebami klientů do hloubky, aby jim mohli maximálně vyhovět
  3. Spolupráce je dynamická. Fincentrum Reality je moderní firma, která propojuje svět financí a realit nejnovějšími technologiemi. Připravte se na okamžitou reakci a flexibilitu.
  4. V realitce pracují vysoce kvalifikovaní makléři, kteří patří k těm nejlepším v oboru. Dostanete k dispozici profesionála a nikoliv „rychlokvašku“, která o nemovitostech neví vůbec nic.
Chcete-li se dozvědět další informace, případně si prohlédnout byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej nebo pronájem, pokračujte na firemní prezentaci na www.fincentrumreality.com.

Publikováno: 07. 05. 2015

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: fincentrum reality