Zabydlete se ve stylové vilce v Nové Chýni

Líbí se vám moderní developerské projekty, které vznikají v hlavním městě, nebo v jeho bezprostřední blízkosti, ale nevyhovuje vám představa života v bytové jednotce? Hledáte-li alternativu v podobě samostatného rodinného domu, pak by vás mohl zaujmout nový projekt Nová Chýně, v rámci kterého vznikne 54 rodinných vil. Zajímají vás detaily?

Krásné a úsporné bydlení

Stylové a moderně vyhlížející vilky jsou prostorné a uspokojí i ty nejnáročnější. Nízká energetická náročnost je zárukou dlouhodobé úspory a dalším argumentem je velmi příznivá cena. S ohledem na blízkost Prahy je lokalita Nová Chyně neodolatelná. Pokud se vám vilky z nějakého důvodu nevyhovují a toužíte po osobitějším bydlení, nevadí. V rámci projektu jsou totiž k dispozici i samostatné pozemky a to opět za bezkonkurenční ceny. Mezi standardní vybavení každého z pozemků patří kompletní zasíťování, tedy napojení na obecní kanalizaci, vodovod, elektřinu a plyn.

Proč bydlet v Chýni u Prahy?

Ptáte se, proč si za svou novou adresu vybrat práv obec Chýně? Protože nabízí perfektní kombinaci klidného a harmonického prostředí, které je od centra Prahy vzdáleno pouhých 14 km. V blízkosti obce teče malebný Litovický potok, na kterém jsou dva menší rybníky – Strahovský, který byl až do roku 199 vysušený a Bašta. V okolí Chýně je také spoustu zalesněných ploch, které přímo vybízí k víkendovým procházkám, ale také sportovním aktivitám. Milovníci cykloturistiky jistě ocení přilehlou cyklostezku, které vede kolem zmíněných rybníků. A jak je to s občanskou vybaveností? V obci je praktický lékař, škola i školka, dětské hřiště, dostatek obchodů i restaurační zařízení. Během teplých měsíců jistě oceníte i přírodní koupaliště s písečnou pláží. V případě zájmu můžete využít financování projektovou bankou. Hypotéční banka nabízí celou řadu výhod jako je již vyhotovený odhad pozemku zdarma, bezplatné vyřízení hypotéčního úvěru, sleva na úrokové sazbě ve výši až 0,8 % p.a. a další bonusy. Přečtěte si o projektu Nová Chýně více!

Publikováno: 25. 10. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: Nová Chýně | projekt Nová Chýně