Nízkoenergetické bydlení

Zabydlete se ve stylové vilce v Nové Chýni

Líbí se vám moderní developerské projekty, které vznikají v hlavním městě, nebo v jeho bezprostřední blízkosti, ale nevyhovuje vám představa života v bytové jednotce? Hledáte-li alternativu v podobě samostatného rodinného domu, pak by vás mohl zaujmout nový projekt Nová Chýně, v rámci kterého vznikne 54 rodinných vil. Zajímají vás detaily?

Krásné a úsporné bydlení

Stylové a moderně vyhlížející vilky jsou prostorné a uspokojí i ty nejnáročnější. Nízká energetická náročnost je zárukou dlouhodobé úspory a dalším argumentem je velmi příznivá cena. S ohledem na blízkost Prahy je lokalita Nová Chyně neodolatelná. Pokud se vám vilky z nějakého důvodu nevyhovují a toužíte po osobitějším bydlení, nevadí. V rámci projektu jsou totiž k dispozici i samostatné pozemky a to opět za bezkonkurenční ceny. Mezi standardní vybavení každého z pozemků patří kompletní zasíťování, tedy napojení na obecní kanalizaci, vodovod, elektřinu a plyn.

Proč bydlet v Chýni u Prahy?

Ptáte se, proč si za svou novou adresu vybrat práv obec Chýně? Protože nabízí perfektní kombinaci klidného a harmonického prostředí, které je od centra Prahy vzdáleno pouhých 14 km. V blízkosti obce teče malebný Litovický potok, na kterém jsou dva menší rybníky – Strahovský, který byl až do roku 199 vysušený a Bašta. V okolí Chýně je také spoustu zalesněných ploch, které přímo vybízí k víkendovým procházkám, ale také sportovním aktivitám. Milovníci cykloturistiky jistě ocení přilehlou cyklostezku, které vede kolem zmíněných rybníků.

A jak je to s občanskou vybaveností? V obci je praktický lékař, škola i školka, dětské hřiště, dostatek obchodů i restaurační zařízení. Během teplých měsíců jistě oceníte i přírodní koupaliště s písečnou pláží.

V případě zájmu můžete využít financování projektovou bankou. Hypotéční banka nabízí celou řadu výhod jako je již vyhotovený odhad pozemku zdarma, bezplatné vyřízení hypotéčního úvěru, sleva na úrokové sazbě ve výši až 0,8 % p.a. a další bonusy. Přečtěte si o projektu Nová Chýně více!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.