Elektronika

Lednička, kterou si zamiluje celá rodina

Do štědrovečerní večeře příliš času nezbývá a my se pomalu, ale jistě připravujeme na jídelní maratón. Vždyť kdy jindy jsou naše ledničky tak plné, jako o Vánocích? V mrazničce se plácá naporcovaný kapr a dalších několik druhů filetů a v chladnička praská ve švech pod náporem všech těch dobrot, které k tomuto období neodmyslitelně patří. A jak je na tom vaše lednička? Vleze se do ní všechno potřebné, nebo musíte o pomoc požádat sousedy? Trpíte-li akutním nedostatkem místa a co chvíli musíte rozmrazovat mrazák, možná by nebylo od věci požádat Ježíška o další dárek – novou kombinovanou chladničku.

BEKO – ledničky pro (ne)náročné

Více než zajímavě se jeví modely známé turecké společnosti BEKO, která vyrábí nejen bílé zboží, ale i další elektroniku. Nás ovšem zajímají právě ledničky, které vynikají perfektním poměrem ceny, kvality a užitnými hodnotami.

Na své si přijde opravdu každý, ledničky BEKO jsou se vyrábí v pestré škále rozličných provedení. Lowendové modely BEKO RDM 6126 a CSA24022 (pozor, obě kombinované!) jsou k mání za necelých pět tisíc a chlubí se antibakteriální ochranou, policemi z tvrzeného skla či možností otočení otevírání dveří. Dražší modely pak nejen vyšším objemem, ale i nulovou zónou, která představuje ideální úložiště pro čerstvou zeleninu či ovoce. Pro fanoušky designu a milovníky jídla je správnou volbou nerezová chladnička BEKO GNE 134630 X s barem a automatickým výrobníkem ledových kostek.

Nakupujeme u elektrospecialisty aneb levněji to nepůjde

Všechny zmíněné modely, ale i další lednice si můžete objednat z pohodlí domova u elektrospecialisty levneelektro.cz. Na živo si je můžete prohlédnout v některé z mnoha kamenných prodejen, které najdete prakticky po celé ČR. S trochou štěstí bude zrovna vámi vybraná lednička v akci nebo výprodeji a ušetříte za ní až několik tisíc.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.