Rekonstrukce domu

Vyřešte problém s vlhkým zdivem dříve, než se podepíše na vašem zdraví

Majitelé starších staveb bez vhodné hydroizolace se dříve nebo později setkají s problémem v podobě vlhkého zdiva a sním spojených map na stěnách, nepříjemným zápachem, ale také plísní. Z vlhkého zdiva se lupe nátěr, opadává omítka a obyvatel se může projevit nepříjemná alergie a jiné zdravotní komplikace. Zajímá vás, jak problémy s vlhkým zdivem vyřešit?

Způsobů, jak s nadměrnou vlhkostí bojovat, je hned několik. Míra ideální vlhkosti v obytných místnostech činí 40 – 60 %. Těchto hodnot lze dosáhnout za pomocí vysoušeče vlhkosti, který vlhká vzduch nasaje a poté, co v něm vykondenzuje, ho vrátí zpět ve formě již vysušeného vzduchu. Moderní odvlhčovače nejsou hlučné a neměly být v interiéru působit rušivým dojmem.

Je-li zeď velmi vlhká, nezbývá, než přistoupit k sanaci zdiva. V takovém případě se vyplatí vsadit na odborníky, kteří mají s vysoušením bohaté zkušenosti. Obyvatelům Prahy a okolí doporučujeme služby společnosti Bosta Holding, která se na odstranění vlhkosti zdiva specializuje již od roku 1990 a prování sanaci pomocí sanačních malt a stěrek, ale také prostřednictvím doplňkových opatření jako je systém iglů pod podlahovou konstrukcí. Pro odvod vlhkosti z exteriéru bývá využit drenážní systém s přepady do drenážních jam, případně nucené přečerpávání do kanalizace.

Projevíte-li zájem pomoc profesionálů, kteří sanací zabývají několik desítek let, počítejte s individuálním přístupem a pětiletou zárukou. Kontaktní informace najdete na webu www.stavebniny-bosta.cz.

Bosta Holding vám pomůže i v případě rekonstrukce bytu či domu a to nejen s rekonstrukcí bytového jádra, ale i s jakýmikoliv jinými stavebními úpravami. Ať už jde o elektronistalaci, štuky, okna nebo podlahy, vždy se můžete spolehnout na rychlou a kvalitně odvedenou práci. Pokud si na některé stavební práce troufnete sami, pak oceníte levné stavebniny na Praze 4. Sortiment materiálů si můžete prohlédnout na výše zmíněném webu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.