Bytové dekorace

Vymazlené stojany na krbové dřevo od Pechlat design

Podlehli jste vábení sálavého tepla a praskajícího dřeva a pořídili jste si vlastní krb? Chladné podzimní večery k pohodovému posezení u plápolajícího ohně přímo vybízí… O krbech, krbových vložkách a kamnech jsme však již v minulosti napsali dost a dnes se zaměříme na to, jak doma stylově skladovat dřevo. Nabízí se hned několik možností – skrýt polena ve sklepě, uložit je ve speciálním koši vedle krbu (což není zrovna estetické), nebo si pořídit unikátní stojan, který vyrábí česká rodinná firma Pechlát design.

Spojte příjemné s užitečným a ušetřete si práci a čas strávený neustálým přemisťováním krbového dřeva ze sklepa ke krbu. Stačí jediný pohled na některý ze stylových stojanů z Pechlátovic dílny a bude vám jasné, že se bez něj neobejdete.

Stojany na dřevo snoubí funkčnost s estetikou. Získáte prostor, do kterého úhledně naskládáte polena a zároveň dekoraci, která možná zastíní i majestátnost samotného krbu. Pro nevzhlednou hromadu dřeva není v interiéru místo. Dejte jí formu a kochejte se pohledem na nevšední designový prvek.

Firma Pechlat design vyrábí stojany na dřevo v několika modelových řadách (konkrétní modely jsou k mání v různých velikostech), které se liší tvarem i funkcionalitou. Kupříkladu kousky z řad „Bench and stool“ kombinují stojan s lavičkou či štokrletem.

stojan-na-drevo-lavicka

Neméně praktické jsou i stojany „Tower“, které zároveň poslouží jako polička. Tento typ stojanů lze opatřit nejrůznějším volitelným příslušenstvím v podobě poliček, koleček s gumovým povrchem či bočnicemi s atraktivními vzory (vlčí stopa, pruhy, bublinky).

stojan-na-drevo-vez-95-s-podlozkou-na-necistoty-a-horni-polickou-z-matneho-skla

Zbylé modelové řady „Circulus“ a „The X“ sice nemají žádné další funkce, což ale, vzhledem k perfektním proporcím, vůbec nevadí. Stojany mají ambice na to, aby se staly skutečnou dominantou v interiéru. Vsadíte-li na kruhový Circulus nebo poněkud avantgardní The X, rozhodně nezůstanou bez povšimnutí.

stojan-na-drevo-circulus-magnum-kruh-velky

stojan-na-drevo-x

Pokud vás originální stojany na krbové dřevo zaujaly, přečtěte si o nich více přímo na webovkách Pechlat design.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.