Posuvné dveře - funkční prvek s vysokou estetickou hodnotou

Přemýšlíte nad dalším řešením, které by vám doma ušetřilo pár cenných centimetrů? Vestavěné spotřebiče i nábytek již máte, ale jak by se vám líbil prudce elegantní prvek v podobě posuvných dveří? Díky perfektnímu vzhledu a vysoké funkční hodnotě se stávají nedílnou součástí každé moderní domácnosti a skvělou službu udělají i v té vaší. Dnes se však nebudeme zabývat výběrem konkrétních dveří, ale neméně důležitou součástí, bez které instalace není možná. Představujeme vám čeká stavební pouzdra JAP, které umožňují zasouvání dveří přímo do zdiva.

Typy stavebních pouzder dle způsobu využití

Stavební pouzdra JAP mají podobu jakési plechové kapsy a vyrábí se ve čtyřech variantách, podle způsobu využití dveří. Mezi nejprodávanější stavební pouzdra patří varianta „standard“, která nachází uplatnění v běžných bytech, ale i administrativních prostorách a kancelářích. Je učena pro jednokřídlé dveře. Máte-li vyšší požadavky na šéřku a světlost průchodu, zvolte typ „komfort“, kteý pojme dva křídla. Stavební pouzdra JAP jsou k mání i pro tak specifické účely, jako je propojení dvou místností, například koupelny a WC. Jde o varianty „unibox“ a „parallel“, při čemž druhá zmíněná pojme dvě křídla, která se zasouvají paralelně za sebou.

Proč se rozhodnout právě pro JAP?

Posuvné dveře 2Pro všechny stavební pouzdra je typická velmi jednoduchá instalace a lze si je nechat vyrobit i pro atypické rozměry dveří. Dveře do pouzdra je možno zkombinovat i s elektrickým ovládáním. Jejich tichý a plynulý chod je zajištěn pomocí speciálních pneumatických brzd, které zvyšují životnost dveří. S garancí nejnižší ceny na trhu je můžete zakoupit na eclisse-jap.cz, kde si můžete vybrat i mezi širokým spektrem dveří od nejlepších českých výrobců.

Publikováno: 22. 05. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: dveře do pouzdra | posuvné dveře | stavební pouzdra | stavební pouzdra jap