Interiér

Posuvné dveře – funkční prvek s vysokou estetickou hodnotou

Přemýšlíte nad dalším řešením, které by vám doma ušetřilo pár cenných centimetrů? Vestavěné spotřebiče i nábytek již máte, ale jak by se vám líbil prudce elegantní prvek v podobě posuvných dveří? Díky perfektnímu vzhledu a vysoké funkční hodnotě se stávají nedílnou součástí každé moderní domácnosti a skvělou službu udělají i v té vaší. Dnes se však nebudeme zabývat výběrem konkrétních dveří, ale neméně důležitou součástí, bez které instalace není možná. Představujeme vám čeká stavební pouzdra JAP, které umožňují zasouvání dveří přímo do zdiva.

Typy stavebních pouzder dle způsobu využití

Stavební pouzdra JAP mají podobu jakési plechové kapsy a vyrábí se ve čtyřech variantách, podle způsobu využití dveří. Mezi nejprodávanější stavební pouzdra patří varianta „standard“, která nachází uplatnění v běžných bytech, ale i administrativních prostorách a kancelářích. Je učena pro jednokřídlé dveře. Máte-li vyšší požadavky na šéřku a světlost průchodu, zvolte typ „komfort“, kteý pojme dva křídla.

Stavební pouzdra JAP jsou k mání i pro tak specifické účely, jako je propojení dvou místností, například koupelny a WC. Jde o varianty „unibox“ a „parallel“, při čemž druhá zmíněná pojme dvě křídla, která se zasouvají paralelně za sebou.

Proč se rozhodnout právě pro JAP?

Posuvné dveře 2Pro všechny stavební pouzdra je typická velmi jednoduchá instalace a lze si je nechat vyrobit i pro atypické rozměry dveří. Dveře do pouzdra je možno zkombinovat i s elektrickým ovládáním. Jejich tichý a plynulý chod je zajištěn pomocí speciálních pneumatických brzd, které zvyšují životnost dveří. S garancí nejnižší ceny na trhu je můžete zakoupit na eclisse-jap.cz, kde si můžete vybrat i mezi širokým spektrem dveří od nejlepších českých výrobců.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.