Interiér

Vyberte si kování, které bude vaše bydlení reprezentovat

Milujete své bydlení a věnujete spoustu času ladění sebemenších detailů? V tom případě jste na správné cestě k perfektnímu výsledku, neboť jsou to právě detaily, bez kterých by celkem nikdy nemohl dosáhnout dokonalosti. Možná jste však v procesu zvelebování přeci jen na něco zapomněli. Jak jsou na tom vaše dveře? Pokud jste si relativně nedávno pořídili zbrusu nové, určitě jste mysleli na kování. Nebo jste snad sáhli po první klice, která vám padla pod ruku? Právě to by mohl být důvod, proč dveře ve skutečnosti nepůsobí tak dobře jako ty na produktové fotografii.

Spousta z nás výběr dveřní kliky podceňuje, ale je to právě kování, které dokáže umocnit celkový dojem z dveří. Navíc jde o prvek, se kterým se během dne dostaneme do kontaktu nespočetně krát. A i to je pádný argument k tomu, proč věnovat pozornost nejen ceně, ale také kvalitě zpracování a v neposlední řadě designu. Chopte se proto šroubováku a pošlete staré kování do důchodu. Přišel čas navštívit specialistu. Toho, který se zabývá výhradně dveřními doplňky, najdete na www.kovani-kliky.cz.

Kovane kovaniDůvodů, proč jsme si vybrali právě tohoto prodejce, je hned několik. V podstatě by stačil fakt, že v e-shopu najdete největší výběr kování v celé České republice. Podstatná je ovšem i bohatá historie (e-shop funguje více než 8 let), více jak čtvrt milionu realizovaných zakázek a samozřejmě i vynikající poměr ceny a kvality.

Ve virtuálních regálech na vás čeká značkové interiérové i venkovní kování z dílen renomovaných českých i zahraničních výrobců jako je Cobra, Eurolaton, MP kování nebo Rotex a je jen na vás, zda sáhnete po klasice, nebo luxusním modelu v méně tradičním provedení.

Výběr je otázkou vašeho vkusu a vzhledem k množství zboží strávíte prohlídkou sortimentu minimálně jedno odpoledne. V nabídce nechybí rozetové a štítové kování z hliníku, nerezi a dalších odolných materiálů, ale ani opravdová lahůdka pro fajnšmekry. Pro bydlení v dobovém stylu jsou jako stvořené kované kliky, které vypadají jako malá umělecká díla.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.