Chytrý polštář Blue Gel mluvit neumí, ale přivede váš spánek k dokonalosti

Zdravý spánek – věčné téma, kterého se dnes zhostíme tak trochu jinak, než jste zvyklí. Drtivou většinu článků jsme věnovali výběru vhodné matrace a prostředí, ve kterém usínáme a podotýkáme, že mají na to, jak spíme, podstatný vliv. Pokud jste si nedávno pořídili novou matraci a interiér přizpůsobili tak, abyste se v něm cítili pohodlně, vykročili jste správným směrem, ale k dokonalému výsledku vám přeci jen něco chybí. Pokud máte stále problémy s krční páteří a nedokážete spát klidně celou noc, hledejte chybu v polštáři.

Polštář, který pozná, co je pro vás nejlepší

Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou vám představíme horkou novinku, díky které se konečně zdravě vyspíte. Polštář Blue Gel je ultimátním řešením všech zmíněných problémů a ne nadarmo se mu říká chytrý polštář. Zajímá vás, v čem je tak zvláštní? Chytrý polštář Blue Gel je vyroben z moderních materiálů, které se přizpůsobují tvaru hlavy a umožňují tak svalům a šlachám maximální uvolnění. Jádro polštáře tvoří paměťová Visco pěna, která umožňuje průchod vzduchu a polštář díky ní vypadá nadýchaně a lehce. Povrchová vrstva z jemného a elastického Blue Gelu se pyšní unikátní schopností – odvádí teplo z povrchu těla a snižuje tělesnou teplotu. Stimuluje tak krevní oběh a zajišťuje lepší prokrvení. Blue Gel je vyroben za pomocí nejnovějších nanotechnologií a je antibakteriální a antialergenní. Vnější potah ze síťované tkaniny zabraňuje mechanickému poškození jádra a zajišťuje průchod vzduchu z mezi povrchovou vrstvou jádra a vnějším potahem COOLMAX. Ten je plně odnímatelný, pratelný na 40°C a díky speciální úpravě nežmolkovatí. Vnější potah COOLMAX je antistatický, antibakteriální, antialergenní a odvádí vlhkost – zaručuje tak hygienický spánek bez bakterií a dalších faktorů, které mají na naše zdraví negativní vliv.

Předejděte zdravotním komplikacím a buďte v pohodě

Chytrý polštář Blue Gel vás ochrání nejen před bolestí krční páteře, migrénami a otlaky, ale také přerušení dechu při spánku, chrápání nebo skřípání zubů. Podstatný je i jeho vliv na celkovou psychiku. Čím déle na něm budete spát, tím se budete cítit uvolněnější a klidnější. Chcete-li zažít dokonalý spánek, měla by být vašim dalším krokem objednávka polštáře...

Publikováno: 20. 06. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: blue gel | chytrý polštář | chytrý polštář blue gel | coolmax | zdravý spánek