Kvalitní matrace jsou prý drahé...V případě SCONTO to ovšem rozhodně neplatí!

Věděli jste, že každý člověk stráví v posteli průměrně jednu třetinu svého života? A to je dost pádný důvod k tomu, abychom věnovali řádnou pozornost výběru podkladu, na kterém spíme. Není to totiž postel, ale právě matrace, která má zásadní vliv na kvalitu spánku a bůh ví proč ji spousta z nás velmi podceňuje. Mnoho z nás spí na opotřebované a neforemné matraci, kvůli které se probouzíme neodpočinutí a vyčerpaní. Pokud vás od nákupu zdravotní matrace odrazuje vysoká cena, přesvědčíme vás, že i za přijatelný peníze lze vybrat velmi kvalitní kousek. Cílem našeho nákupu se stal internetový obchod známého prodejce nábytku SCONTO.

Nevíte si rady? Nechte si poradit od Petra Rychlého!

Nabídka matrací na sconto.cz je skutečně velmi pestrá a i bez nadsázky můžeme říct, že si z ní vybere opravdu každý. Dříve než provedete nákup a vložíte vybrané matrace do nákupního košíku, by vaše kroky měly směřovat k virtuálnímu průvodci, který je součástí webu. Ten je připraven pro všechny, kteří si s výběrem neví rady a nechtějí při výběru šlápnout vedle. Společnost vám bude dělat známý herec Petr Rychlý, díky kterému se dozvíte nejen užitečné rady související s výběrem matrací, ale zároveň se i dobře pobavíte. Průvodce pracuje s několika důležitými parametry, jako je výška, váha, typ postavy, tuhost a typ roštu a podle toho zobrazí vybrané varianty.

Na velmi kvalitní kusy přitom natrefíte i s cenovým limitem do 2000 korun. Skvělým důkazem je matrace COMFORT B 1000 s pružinovým jádrem typu bonel. Pyšní se pevným potahem prošitým bavlnou a ovčí vlnou, které lze měnit v závislosti na ročním období. Strana prošitá bavlnou je vhodná na léto a s příchodem zimy stačí matraci převrátit na stranu prošitou ovčí vlnou.

Nevadí-li vám pustit žilou a toužíte-li po opravdu luxusním spánku, vydejte se na druhou stranu barikády. Tam na vás čeká 7-mi zónová pěnová matrace MED PUR, která zaručuje opravdu vysoký komfort ležení. Perfektní anoatomické tvarování, klimatická antistress vrstva, výborná bodová elasticita a tenké kanálky v pěně usnadňující cirkulaci jsou pádným důvodem k tomu, proč by se na vaší posteli měla skvět právě tato matrace.

Tady se rozhodně nepřeplatíte

Pro zákazníky, kteří si s výběrem matrace do postele neví rady, je průvodce skutečně užitečný nástroj. Potěšilo nás, že nenabádá k výběru nejdražší varianty, ale naopak zobrazí všechny dostupné možnosti. Součástí výrobku je navíc detailní popis – nikdy tak nekupujete zajíce v pytli.

V e-shopu sconto.cz seženete nejen matrace a rošty, ale i postele a kompletní výbavu do ložnice. Ceny jsou takové, na jaké jsme u tohoto obchodníka zvyklí – trvale nízké a v případě sekce výprodej pak ještě příjemnější. SCONTO nezklamal.

Publikováno: 24. 02. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: levné a kvalitní matrace | luxusní matrace | matrace | matrace sconto | sconto nábytek