Najděte si vysněnou novostavbu v Praze

Důvodů, proč se přestěhovat právě do hlavního města, je hned několik. Pomineme-li fakt, že jde o hlavní město, což je pro mnohé z nás samo o sobě dostatečným lákadlem, je zde velmi pestrá nabídka pracovních příležitostí, skvělá občanská vybavenost a samozřejmě i bohatý kulturní život. V Praze se zkrátka žije blaze, ale to pouze za předpokladu, že se zabydlíte v místě, které se nebudete stydět nazvat domovem. V posledních letech vyrostlo v Praze spoustu nových developerských projektů, které určitě stojí za povšimnutí. Jde především o novostavby, které splňují i veškeré požadavky těch nejnáročnějších klientů. Poradíme vám, kde je hledat!

Přehledný katalog pražských novostaveb

Rozhodli jste se, že investujete do novostavby, ale přestáváte nejste si zcela jistí, kde ji hledat? Právě z tohoto důvodu vznikl projekt s názvem Novostavby Praha. Portál, který si vzalo na starost studio PiXOLO, má podobu přehledného katalogu a usnadňuje výběr pražské novostavby. Web je poměrně mladý, ale i přesto v něm najdete značné množství inzerátů, které jsou přehledně seřazeny dle lokality. V případě, že se vám líbí městská část Prahy 3, zvolte kategorii Novostavby Praha 3, v případě Prahy 9 pak analogicky Novostavby Praha 9.

Bydlet se dá i jinde

Praha pro vás není dost dobrá a raději byste dali přednost bydlení na Jižní Moravě? Žádný problém, novostavby se staví i v Brně. PiXOLO pamatovalo i na budoucí Brňany a vytvořilo obdobný projekt s názvem Novostavby Brno. Pro Severní Moravu pak Novostavby Ostrava. Oba katalogy novostaveb jsou stejně přehledné, jako ten pražský. Díky PiXOLO je teď hledání nového bydlení mnohem jednodušší...

Publikováno: 12. 09. 2012

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: bydlení v praze | novostavby brno | novostavby ostrava | novostavby praha | novostavby v praze