Skvělé tipy

Víte, kde chcete bydlet? Přečtěte si objektivní recenze bydlení dříve, než změníte adresu!

Vím, kde bydlím. Právě tak se jmenuje zbrusu nový web, jehož cílem je poskytovat nezávislé informace o tom, jak se bydlí v České republice. Unikátní neziskový projekt potěší každého, kdo hledá objektivní zhodnocení lokality, kdo které se chce nastěhovat. V recenzích najdete nedostatky, na které vás realitní makléři „zapomenou“ upozornit!

VímKdeBydlím.cz je jediný český portál svého druhu. Každý zde může publikovat svůj názor na bydlení v konkrétní lokalitě a podílet se tak na vytvoření uceleného souboru informací. Můžete se podělit o své zkušenosti s bydlením v určitém městě, ulici nebo konkrétním domě. Zmiňte se také o kvalitách i negativech bytu, sousedských vztazích a dalších důležitých aspektech, které by budoucím nájemníkům neměly uniknout.

Petra Průchu, zakladatele portálu, vedly k tvorbě projektu negativní zkušenosti s realitkou. Byt, který si před několika lety vyhlédl, měl spoustu chyb a vad, kvůli kterým se celkové náklady výrazně navýšily. Jenomže ne nadarmo se říká, že všechno zlé je k něčemu dobré a i Petrova špatná zkušenost nakonec vyústila v hodnotný informační projekt.

A proč byste měli portál VímKdeBydlím využívat i vy?

Pokud jste se svou stávající adresou spokojeni, pochvalte ji a přilákejte nové slušné sousedy. V případě nespokojenosti naopak vytvoříte tlak na odpovědné osoby, které začnou konat. Navíc si ulevíte, což také není naškodu.

Možná naopak stojíte v pozici toho, kdo nové bydlení hledá. Recenze nemovitostí, které píší jejich obyvatelé, jsou autentické a mnohem objektivnější než tvrzení realitních makléřů. Větší počet pozitivních hodnocení vás utvrdí o správném rozhodnutí a negativa vás naopak přimějí ke zvýšené opatrnosti.

Portál VímKdeBydlím.cz má velmi jednoduchý a přehledný koncept. Stačí, když do vyhledávacího pole zadáte adresu, o které se chcete dozvědět bližší informace a zobrazí se vám, zda již někdo přidal recenze. Vlastní recenzi můžete vložit pomocí jediného tlačítka.

Recenze bydlení hodnotíme na jedničku a projektu přejeme mnoho zdaru. A co si o něm myslíte vy? Využijete ho při hledání nového bydlení?

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.