Albertov - moderní a klidné bydlení v Praze

AlbertovApartmány v Albertově jsou situovány v poklidné a romantické části centra Prahy a to hned vedle známé historické památky Vyšehrad. Jde o uzavřený a bezpečný areál šesti budov (3 až 6 podlaží), ve kterém se nachází 296 komfortních a moderně zařízených bytů. Bydlení je zajímavé pro všechny, kteří vyžadují soukromí, ale zároveň chtějí být v bezprostředním kontaktu s centrem města. A právě kvůli obrovskému zájmu o apartmány vznikl projekt, který nabízí pronájem bez realitky a bez provize. Díky přidruženým službám můžete ušetřit spoustu peněz i starostí.

Praha Albertov – bydlení s atmosférou

Pronájem bytů Praha Albertov nabízí bydlení v samotném srdci hlavního města. To je protkáno jedinečnou atmosférou, kterou se může pochlubit jen málokterá lokalita. Rezidenční komplex apartmánů je navíc součástí Pražské památkové rezervace, což je samo o sobě zárukou klidného a příjemného prostředí. Apartmány Praha Albertov Nedaleko bytů se však nachází kompletně vybavené obchodní centrum se supermarketem, láhůdkářstvím, bankou, restaurací či oční optikou, které je také součástí komplexu. Pojďme se však podívat na samotný pronájem bytu v Praze.

Proč si vybrat právě byty v Albertově?

Apartmány jsou skutečně komfortní a plně vybavené. Nechybí v nich moderní nábytek, LCD televize, pračka, myčka, sušička a další nezbytné spotřebiče. Samozřejmostí je pak vysokorychlostní připojení na internet. V některých apartmánech je k dispozici i vinotéka, kterou ocení všichni milovníci dobrého vína. Neměli bychom zapomenout ani na vlastní parkovací místo v uzavřeném podzemním parkovišti, které je pod neustálým dohledem kamer. Do něj se dostanete výtahem, který vede do vašeho bytu. I takto může vypadat váš apartmán Součástí komplexu ji recepce, která je nájemníkům neustále k dispozici a kde mohou řešit otázky týkající se bydlení, objednat si taxi nebo se zeptat na tipy kam za kulturou či sportem. A právě tyto služby staví pronájem bytu Praha Albertov mezi nejatraktivnější možnosti ubytování v hlavním městě.

Publikováno: 17. 01. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: Albertov | Praha Albertov | pronájem bytů Praha | pronájem bytů v Praze