Uncategorized

Albertov – moderní a klidné bydlení v Praze

AlbertovApartmány v Albertově jsou situovány v poklidné a romantické části centra Prahy a to hned vedle známé historické památky Vyšehrad. Jde o uzavřený a bezpečný areál šesti budov (3 až 6 podlaží), ve kterém se nachází 296 komfortních a moderně zařízených bytů. Bydlení je zajímavé pro všechny, kteří vyžadují soukromí, ale zároveň chtějí být v bezprostředním kontaktu s centrem města. A právě kvůli obrovskému zájmu o apartmány vznikl projekt, který nabízí pronájem bez realitky a bez provize. Díky přidruženým službám můžete ušetřit spoustu peněz i starostí.

Praha Albertov – bydlení s atmosférou

Pronájem bytů Praha Albertov nabízí bydlení v samotném srdci hlavního města. To je protkáno jedinečnou atmosférou, kterou se může pochlubit jen málokterá lokalita. Rezidenční komplex apartmánů je navíc součástí Pražské památkové rezervace, což je samo o sobě zárukou klidného a příjemného prostředí.

Apartmány Praha Albertov

Nedaleko bytů se však nachází kompletně vybavené obchodní centrum se supermarketem, láhůdkářstvím, bankou, restaurací či oční optikou, které je také součástí komplexu. Pojďme se však podívat na samotný pronájem bytu v Praze.

Proč si vybrat právě byty v Albertově?

Apartmány jsou skutečně komfortní a plně vybavené. Nechybí v nich moderní nábytek, LCD televize, pračka, myčka, sušička a další nezbytné spotřebiče. Samozřejmostí je pak vysokorychlostní připojení na internet. V některých apartmánech je k dispozici i vinotéka, kterou ocení všichni milovníci dobrého vína. Neměli bychom zapomenout ani na vlastní parkovací místo v uzavřeném podzemním parkovišti, které je pod neustálým dohledem kamer. Do něj se dostanete výtahem, který vede do vašeho bytu.

I takto může vypadat váš apartmán

Součástí komplexu ji recepce, která je nájemníkům neustále k dispozici a kde mohou řešit otázky týkající se bydlení, objednat si taxi nebo se zeptat na tipy kam za kulturou či sportem. A právě tyto služby staví pronájem bytu Praha Albertov mezi nejatraktivnější možnosti ubytování v hlavním městě.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.