Bella Vita - umění žít a bydlet

Většina moderních developerských projektů má několik společných rysů. Nabízí kombinaci perfektně promyšleného životního prostoru, kvalitních materiálů a nejnovějších technologií. Jsou situovány v klidných a prémiových lokalitách s vynikající dostupností a občanskou vybaveností. Jedno jim však často chybí – na rozdíl od historických budov postrádají originální atmosféru. Nabízí skvělé bydlení, ale přesto jim „něco“ chybí. Naštěstí ne všem. Bytový komplex Bella Vita má něco, o čem se ostatním developerským projektům ani nesnilo. Nebo jste se již snad setkali s nabídkou moderního bydlení, které vzniklo v rámci rekonstrukce viniční usedlosti ze 17. století?

Moderní bydlení v historickém hávu

Bella Vita, to jsou byty a řadové domky na Praze 6, které nabízí komfortní a moderní bydlení se vším všudy, ale přesto si zachovaly původní charakter. V 4500 m2 areálu je k mání 15 bytů s vnitřními dispozicemi od 81 do 260 m2, ale také komerční prostory. Budoucí obyvatelé se mohou těšit na volný vstup do bazénu a sauny a příjemné prostředí uzavřeného areálu, které je ideálním místem pro letní grilovačky nebo rodinné oslavy. Na bezproblémový chod komplexu dohlíží správce, který se stará i o údržbu zmíněného bazénu a sauny, drobné opravy a v případě potřeby odklidí i čerstvou sněhovou nadílku. Bezpečnost garantuje kamerový systém a fyzická ostraha, která je v objektu v noci, o víkendech a státních svátcích. Projekt Bella Vita nedostal své jméno pro nic za nic. Umění žít a bydlet se projevuje ve všech směrech a autoři mysleli i na „maličkosti“ v podobě parkovacích stání. Těch v Praze není nikdy dost, ale obyvatelé bývalé usedlosti problém s parkováním řešit nebudou. K bytům a rodinným domům připadají krytá parkovací míst a další jsou k mání na nádvoří a v bezprostřední blízkosti objektu. Bella Vita 3

Okolí usedlosti a dostupnost do centra Prahy

Usedlost Bella Vita je situována na Praze 6 v zeleném svahu nad Motolským údolím na okraji starého Břevnova. Obyvatelům se tak nabízí krásný a poměrně netradiční výhled na Prahu. Jen 7 minut pěší chůze je tramvajová zastávka Vypich a v roce 2014 přibude i nově vybudovaný stanice metra „A“ Motolská nemocnice. Do centra Prahy se lze prostřednictvím MHD dostat za cca 20 minut, autem za cca 15 minut. Za zmínku stojí i vynikající občanská vybavenost. V okruhu 5 km od usedlosti jsou čtyři velká obchodní centra, supermarket a bezpočet sportovních a rekreačních zařízení. Milovníky přírody potěší i blízkost velkých parků (obora Hvězda, Ladronka). Pokud vás moderní bydlení s dobovým nádechem zaujalo, nezapomeňte se podívat na oficiální stránky projektu na www.bella-vita.cz. Bella Vita, to je umění žít a bydlet!

Publikováno: 20. 12. 2013

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: bella vita | umění žít a bydlet