Interiér Slidery

I malý byt může být větší než si myslíte

Fakt, že si nemůžete dovolit desetipokojovou vilu ještě neznamená, že musíte do konce života zápolit s nedostatkem místa. Byty, ale i menší rodinné domy nejsou nafukovací a prostorem zrovna nepřekypují. Nechcete-li se dříve nebo později dostat do fáze, kdy budete vděční za každý volný centimetr, vypořádejte se s problémem hned v zárodku. Při zařizování bydlení vsaďte na nábytek na míru a využijte dispozice interiéru na maximum.

Nábytek na míru má oproti tomu standardně vyráběnému spoustu výhod. Kromě toho, že ho lze zcela přizpůsobit tak, aby byla využita všechna zákoutí, si můžeme vybrat barevnou kombinaci a materiály. Se “sériovkami” je dosáhnutí uceleného a kompaktního celku takřka nemožné.

Rakušané mají s výrobou nábytku na míru letité zkušenosti

Pokud si myslíte, že si nábytek na míru nemůžete dovolit, mýlíte se. Drtivá většina výrobců ho nabízí za velmi příjemnou cenu, která je často i nižší než v případě běžného nábytku. Skvělým příkladem je rakouská společnost P.MAX, jejíž výhradním zástupcem je pražská firma Nábytek MAX.  Disponuje více než třiceti prodejnami, na které natrefíte takřka po celé Evropě. Výrobě nábytku se věnuje neuvěřitelných 45 let a přesto, že lpí na vysoce kvalitních materiálech a jejich dokonalém zpracování, drží ceny na úrovni běžného nábytku.

Odborníci vám budou nápomocní již se samotným návrhem a postarají se o nejefektivnější řešení. Ať už jde o kuchyně na míru nebo dětské pokoje, vždy se můžete spolehnout na individuální přístup a respektování vašich osobitých požadavků. Vždyť je to právě bydlení, ve kterém byste se měli cítit pohodlně a rádi se do něj vracet…

Chcete-li si nábytek navrhnout sami, ale schází vám inspirace, navštivte interiérové studio v Praze, nebo se podívejte na kuchyně fotogalerie (případně kterékoliv jiné místnosti) přímo na webu nabytek-max.cz. Nechybí ani galerie dalších místností

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.