Rekonstrukce domu

Scancore – skandinávský komín, který vám ušetří spoustu nákladů

Komínový systém představuje nedílnou součást téměř každého objektu a jeho účelem je především odvod spalin (v některých případech může posloužit také jako jednoduché vzduchové čerpadlo). Výběru vhodného komínu bychom měli věnovat dostatek pozornosti – aby správně fungoval, byl účinný a nezanášel se, musí odpovídat typu kotle. Pokud si nejste jistí, který systém zvolit tak, vsaďte na Scancore – důmyslný komínový systém, který se již několik desítek let využívá především v severských zemích. V porovnání s běžnými typy komínu je nejen efektivnější, ale zároveň mnohem levnější.

Dánové to s komíny umí

Komíny dánské značky Scancore jsou unikátní ve všech směrech. Již samotná stavba se mnohem jednodušší a obejde se bez vložkování. Vyrábí se z pemzobetonu, tvarovky jsou velmi lehké a je jich zapotřebí mnohem méně než stavebních prvků potřebných ke stavbě jiných systémů. S nízkou hmotností jde ruku v ruce i snadná montáž a nižší náklady na přepravu. Právě proto může být konečná cena více než přijatelná.

Snadná, rychlá a levná je i samotná údržba, ke které slouží speciální směs Scancoat. Poté, co je směs mechanicky promíchána, se leje přímo do útrob komínu a postará se o kompletní vyčištění. Roli však nehraje jen snížení nákladů za renovaci, ale také celková šetrnost ke komínu.

Jak je to s výběrem komínu?

Scancore nabízí několik variant, ale všechny komínové systémy se vyrábí na míru pro konkrétní objekt. Prvním krokem je proto důkladné zaměření a poté, co je komín vyroben a dopraven na místo, může být namontován. Realizace probíhá podstatně rychleji než stavba běžného systému a součástí je i krycí deska. Komín Scancore je přizpůsoben pro kotle na uhlí, dřevo, dřevní štěpku, pelety a lehké topné oleje. Pokud vás možnost, jak ušetřit a zároveň se vyhnout komplikované stavbě komínového systému zaujala, přečtěte si o něm více na scancore.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.