Zahrada a rostliny

Příjemné posezení na venkovní lavičce. Měli byste ji mít i vy!

Máte na čem sedět? Nemáme na mysli moderní sedačku ve vašem stylovém obýváku a dokonce ani pohodlnou lavici v kuchyni. I když o lavicích řeč bude, nicméně o těch exteriérových. Co na tom, že za pár dní zavládne zima – soustřeďte se na blízkou budoucnost a představte si, jak oslavíte příchod jara na své nové venkovní lavičce. Pardon, vy ji ještě nemáte…

Sortiment venkovních laviček je neskutečně pestrý a to nejen, co se týče designového zpracování, ale také použitých materiálů. Ale proč chodit kolem horké kaše, když můžeme prezentovat nabídku firmy Kovo-Art? Ta se zabývá výrobou betonových, kovových a litinových laviček, ale také mnoha dalších exteriérových prvků.

Betonové lavičky

Vídáte je v parcích i ve městě, tak proč by nemohly být i na vaší zahradě? Betonové lavičky odolají častým výkyvům počasí i mechanickému poškození. Jsou ergonomické, vypadají robustně a můžete si vybrat mezi různými variantami – s opěrkou i bez ní. Na betonové bočnice platí prodloužená záruka na dobu 5 let. Nevýhodou je špatná mobilita, kvůli vyšší hmotnosti betonu. Výrobce nabízí lavičky z klasického hladkého, ale také vymývaného betonu.

betonova-lavicka-comfort

Kovové lavičky

Máte za to, že by beton nekorespondoval s exteriérem vaší zahrady? V tom případě vsaďte na kov. Také v případě kovové lavičky s opěradlem či bez něj budete moct zvolit mezi mnoha designově odlišnými variantami. Potrpíte-li si na nevšední a velmi moderní vzhled, pořiďte si model Flick.

kovova-lavicka-flick

Litinové lavičky

Na závěr jsme si nechali něco pro milovníky litiny. Najde se mezi vámi nějaký? Při pohledu na elegantní tvary litinové lavičky, se mezi ně stoprocentně zařadíte i vy. Opět se můžete spolehnout na precizní zpracování, vysokou odolnost a komfort. Mimo to počítejte s lepší mobilitou než v případě betonových laviček.

lavicka-litinova-schonbrunn

Tak co na ně říkáte? Pořídíte si pěknou a zároveň bytelnou lavičku? Fotogalerii všech nabízených variant najdete na www.levne-lavicky.cz, kde si je můžete také zakoupit. A jak jinak, než za velmi výhodnou cenu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.