Skvělé tipy

TZB PROFI – projektční kancelář, která se postará o vaše TZB

Chystáte se stavět nebo od základů rekonstruovat? V tom případě jste možná během konzultace se stavební firmou zaslechli zkratku TZB. Nejde o nic jiného než technické zařízení budov, které souhrnně označuje široké spektrum systémů jako je vytápění, domácí čistička odpadních vod (neboli ČOV), vzduchotechnika, ale také přípojky technické struktury nebo zdravo-technické instalace. Bez technického zařízení budov byla nemovitost neobývatelná a neobejdete se bez něj ani vy. Otázkou je, kdo se postará o její projektovou dokumentaci…

I profesionálové pracují za ceny, které vás mile překvapí

K realizaci projektové dokumentaci technického zařízení budov jsou samozřejmě nezbytné adekvátní znalosti a nezbude vám, než se obrátit na profesionály. Připravte se však na to, že vám tyto služby poskytne projekční kancelář na počkání a už vůbec ne zadarmo. Pokud byste však i přesto rádi ušetřili a to ne na úkor kvality nebo rychlosti zpracování, obraťte se na mladou projekční kancelář TZB PROFI, která si zakládá na individuálním přístupu a nízkých cenách. Odborníci z TZB PROFI mají letité zkušenosti a specializují se především na projektování technického zařízení rodinných domů o zastavěné ploše do 150 m2. Neváhejte se na ně obrátit ani v případě objektů s mnohem větší výměrou. I s těmi si tým zkušených projektantů hravě poradí.

Kompletní dokumentace pod jednou střechou

TZB PROFI klade důraz na konzultaci, během které vám budou objasněny všechny důležité detaily. Projekční kancelář vám pomůže s dokumentací vytápění, domácí ČOV, přípojky technické infrastruktury, vzduchotechniky, ale také zdravo-technické instalace a energetickým štítkem a to ve všech stupních technické dokumentace. Další důležité informace najdete na webu www.tzb-profi.cz, kde nechybí ani orientační ceník a praktické rady, které s technickým zařízením budov souvisí.

Schema

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.