Nízkoenergetické bydlení

Najděte si nové bydlení v Praze

Hledáte ideální místo pro život? Přestěhujte se do Prahy! A proč zrovna do přeplněného hlavního města, kde vládne všudypřítomný stres, dopravní zácpy a celá řada dalších nepříjemností, které vás v menším městě či na vesnici nepotkají? Barvoslepost stranou, matička Praha je ve skutečnosti úplně jiná. Zapomeňte na všechno špatné, co jste si o ni doposud mysleli. Hlavní město je natolik rozlehlé, že je v něm nespočet klidných lokalit, jejichž atmosféra si nezadá s tou maloměstskou. Navíc jsou v bezprostřední blízkosti hlavním spojů do centra, takže se budete moct dostat do středu dění během několika minut.

Proč nové byty?

Již několik let jsou středem pozornosti zejména nové developerské projekty. Nepatří sice mezi nejlevnější byty v Praze, nicméně nabízí nejlepší poměr ceny a kvality bydlení. Moderní byty jsou postaveny v souladu se soudobými požadavky na energetickou nenáročnost a poskytují vysoký životní standard. Interiéry bývají navrženy tak, aby se v nich nájemníci cítili co možná nejútulněji. Vynikající světelné podmínky, dokonalé využití prostoru a další přednosti, dělají z developerských projektů atraktivní záležitost. K většině bytů dostanou nájemníci i vlastní parkovací místo, což je v Praze neocenitelný bonus. Stavby jsou situovány v nejlepších lokalitách a jejich okolí často nevypadá, že je jen co by kamenem dohodil od rušných Pražských ulic. Na své si tak přijdou rodiny s dětmi, ale i starší manželské páry, které touží po klidném bydlení.

Najděte si své ideální bydlení

Novostaveb je v Praze jako hub po dešti a zajet se na všechny podívat osobně je nadlidský úkol. Usedněte proto k počítači a najděte si kandidáty na portálu, který se specializuje na prodej bytů v Praze. Prahanovebyty.cz uspokojí všechny, kteří hledají levné byty Praha, stejně jako náročné klienty prahnoucí po okázalém luxusu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.